Zalecenie ITX mobo
#1

Cześć wszystkim,   Czekam na nowy Skylake budowie w tej chwili, i chcąc zrobić small form factor budować.   Nie mam zamiaru podkręcania , a myślę o wyjeździe za i5-6600 .   Czy ktoś ma zaleceń dla płyty głównej ? Patrząc spędzić pod $ 500 mm.   Czy zważył, co następuje :   MSI B150I PRO GAMING AC ASUS B150I PRO GAMING / WIFI / AURA ASROCK H170M ITX AC GIGABYTE H170N WIFI   ale nie jestem pewien , który iść z .   Idę z pojedynczej instalacji SSD , więc nie potrzebują wsparcia RAID.   Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z powyższych rad ? Również skłonna rozważyć inne opcje. Dzięki!
Reply
#2

Można już dostać Asus Ale cpu prostu i5 6500 powinno wystarczyć.
Reply
#3

jestem obecnie na msi b150i pro ac gier, do tej pory tak dobre żadnych problemów , chociaż myślę, że etykieta gier to tylko chwyt marketingu haha
Reply
#4

inaczej między msi b150i i asus b150i obok doprowadziło ?
Reply
#5

kyiori napisał: inaczej między msi b150i i asus b150i obok doprowadziło ? Myślę, że nic więcej , poza tym karty bezprzewodowej asus korzysta nie mogę zobaczyć co to jest, z którego korzystają. MSI za pomocą USB 3.1 i USB 3.0 ASUS jest
Reply
#6

Asus ma lepszego kodeka dźwięku Wysyłane z tutaj używając GAGT
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: Można już dostać Asus Ale cpu prostu i5 6500 powinno wystarczyć. tylko krótka notatka tutaj . Jeśli robi skanowanie antywirusowe i chcą razy szybciej skanowania uzyskać i7 . Możesz zobaczyć wszystkie wątki 8 działa na 100% podczas skanowania antywirusowego. i7 jest bardziej przyszłościowe . Więc i7 jeśli można zapłacić więcej . Albo dostać AMD Zen w przyszłym roku, jeśli nie spieszy . Ponieważ AMD jest w cenie niższej niż Intel i ich Zen powinien być konkurencyjny w stosunku do Intela i5 / i7 .
Reply
#8

winter1080sg napisał: tylko krótka notatka tutaj . Jeśli robi skanowanie antywirusowe i chcą razy szybciej skanowania uzyskać i7 . Możesz zobaczyć wszystkie wątki 8 działa na 100% podczas skanowania antywirusowego. i7 jest bardziej przyszłościowe . Więc i7 jeśli można zapłacić więcej . Albo dostać AMD Zen w przyszłym roku, jeśli nie spieszy . Ponieważ AMD jest w cenie niższej niż Intel i ich Zen powinien być konkurencyjny w stosunku do Intela i5 / i7 . dobrze tbh ... vrius prędkość skanowania mają również inne czynniki, choć ... nie tylko CPU dużych plików w napędzie. otwierając sklep w aplikacje baranów . dobrze myślę to o tym .
Reply
#9

Skyline34_ napisał: jestem obecnie na msi b150i pro ac gier, do tej pory tak dobre żadnych problemów , chociaż myślę, że etykieta gier to tylko chwyt marketingu haha ok lah . Z jakiegoś " marketingu " używasz już także więcej shiok . Oczywiście sam produkt jest ważniejsza.
Reply
#10

@Corbell Napisał: ok lah . Z jakiegoś " marketingu " używasz już także więcej shiok . Oczywiście sam produkt jest ważniejsza. Para z Cryorig jeszcze więcej shiok
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)