4G 2GB lokalne dane nie połączą tyle !!!
#1

Czy Singtel , StarHub M1 ( operatorzy telekomunikacyjni ) wzrośnie 4G lokalny pakiet danych?   Wcześniej , zanim istniały 4G , firmy telekomunikacyjne zmniejszyły 3G lokalny pakiet danych z 12 GB do 2 GB ( dla najniższego planu) - wspomniał coś , że 2GB wystarczy dla większości użytkowników ?   Jednak teraz z 4G wyposażonych urządzeń , wykorzystanie danych jest wyższy ( chyba tłumaczyć większą szybkość ładowania / stopy , itp) .   Moja wykorzystanie danych jest uważany za całkiem normalne. Przed 4G LTE, ja wykorzystane ~ 1GB za cały miesiąc. Teraz moja wykorzystanie może łatwo trafić ponad 2GB w niecały miesiąc!   Czuję , że firmy telekomunikacyjne powinny zwiększyć lokalny pakiet danych do wszystkich planów 4G !   użytkowników 4G (zwłaszcza na 2GB lokalnego pakietu danych) , jesteś dotknięte tym?
Reply
#2

Asteroids napisał: Czy Singtel , StarHub M1 ( operatorzy telekomunikacyjni ) wzrośnie 4G lokalny pakiet danych? Wcześniej , zanim istniały 4G , firmy telekomunikacyjne zmniejszyły 3G lokalny pakiet danych z 12 GB do 2 GB ( dla najniższego planu) - wspomniał coś , że 2GB wystarczy dla większości użytkowników ? Jednak teraz z 4G wyposażonych urządzeń , wykorzystanie danych jest wyższy ( chyba tłumaczyć większą szybkość ładowania / stopy , itp) . Moja wykorzystanie danych jest uważany za całkiem normalne. Przed 4G LTE, ja wykorzystane ~ 1GB za cały miesiąc. Teraz moja wykorzystanie może łatwo trafić ponad 2GB w niecały miesiąc! Czuję , że firmy telekomunikacyjne powinny zwiększyć lokalny pakiet danych do wszystkich planów 4G ! użytkowników 4G (zwłaszcza na 2GB lokalnego pakietu danych) , jesteś dotknięte tym? 1-te pozwolili masz formie potem zabrać ją od ciebie , żebyś cierpiał. strategia marketingowa.
Reply
#3

jeśli u're p2p użytkownika, wtedy u powiedzieć "Czuję , że firmy telekomunikacyjne powinny zwiększyć lokalny pakiet danych do wszystkich planów 4G ! " ---> Upgrade pakiet danych do 100TB miesięcznie !!! u pomyśleć tylko bcuz ur użycie jest wyższa , to znaczy każdy ma takiej potrzeby ?
Reply
#4

jeśli chcesz więcej GB ? Proszę zapłacić więcej
Reply
#5

Biegnę trzy urządzenia i trudno trafić 1GB. Jaki jest Twój wykorzystanie jak ?
Reply
#6

heartlandsg napisał: Biegnę trzy urządzenia i trudno trafić 1GB. Jaki jest Twój wykorzystanie jak ? Kopalnia została 400MB miesięcznie na 3g , obecnie 500MB tylko 4g
Reply
#7

I nie rozumiem , dlaczego są one tak skąpią ich GB
Reply
#8

Ponieważ chcą ssać yur pieniądze. Prawda za tym cięcia nie jest do poprawy doświadczenia surfingu jako głoszenie przez nich. Jego faktycznie ze względu na popularność aplikacji takich jak WhatsApp , który zmniejsza zużycie sms konsumenta , co z kolei zmniejsza ich dochody, więc teraz ograniczyć yur transmisji danych ... prawdziwą historię . Oni nigdy nie przyzna się publicznie , ale jego doniesienia
Reply
#9

myślę TS odnosząc się do osób korzystających z LTE , korzystających 3G tylko użytkownicy są mało prawdopodobne , chyba że wpływa zapalonych użytkowników
Reply
#10

strikex87 napisał: Ponieważ chcą ssać yur pieniądze. Prawda za tym cięcia nie jest do poprawy doświadczenia surfingu jako głoszenie przez nich. Jego faktycznie ze względu na popularność aplikacji takich jak WhatsApp , który zmniejsza zużycie sms konsumenta , co z kolei zmniejsza ich dochody, więc teraz ograniczyć yur transmisji danych ... prawdziwą historię . Oni nigdy nie przyzna się publicznie , ale jego doniesienia Prędzej czy później , gdy użytkownicy 3G 12GB danych mają być cięte zbyt wydajność sieci będzie lepiej. Teraz 12GB zbyt wiele osób nadużywa go . Podobnie jak kraje w HK / My , gdzie można zobaczyć dane 12GB ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)