Facebook msg
#1

Ok wiem, że to nie jest związane w sieci, ale nie mogłem znaleźć żadnego forum internetowego .   Masz pytanie dotyczące wiad Facebooku. Jeśli u wysłać osobie msg & osoba czyta , ale nie zdecyduje się odpowiedzieć , przynajmniej mówi wiad widział. Ale co, jeśli nic nie wskazuje w ogóle?   Logicznie , które oznacza osobę nie odczytać wiad . Albo , że nie ma jeszcze dostępu do FB czy ma on jednak postanowił nie czytać i odpowiadać na msgs.But jeśli osoba została opublikowania rzeczy na ścianie , oczywiście został on dostępu do Facebooka . Ale mimo dostępu do Facebooka , wybiera nawet do zapoznania się z wiad . Czy to może być , dlaczego "msg czytać" wskaźnik nie wyświetla? Każda inna możliwa przyczyna ? Może to być msg wysyłane za pośrednictwem FB Messenger aplikacji nie udało się przejść przez jakiegoś powodu i powinien Wysłałem wiad poprzez samego FB ?   Trzeba poprosić o możliwych przyczyn wcześniej zgłosić się do WP. Próbuję skontaktować się z kolega który przeszedł AWOL . Nabei . Nigdy nie odpowiadaj sms , Nie chce amswer połączenia, FB msg również buat bodoh .
Reply
#2

Ktokolwiek????
Reply
#3

w takim przypadku należy poinformować o tym bezpośredniego przełożonego lub WP . diff diff firma ma do czynienia z polityką AWOL .
Reply
#4

Twój kolega może odczytać wiadomość bez Facebook wskazujący powiadomienia odczytu. Wszystkie receipents musisz zrobić, to po prostu pójść do wiadomości (jeden obok powiadomień i przyjaciela przycisk i voila żąda . To pokazuje tylko jedną linię wiadomości choć co to najnowszy ).
Reply
#5

Na podstawie MOM ... > 3 dni AWOL rozważyć rozwiązanie samo ...
Reply
#6

huffie napisał: Na podstawie MOM ... > 3 dni AWOL rozważyć rozwiązanie samo ... Ja też trochę pamiętam to 3 dni , ale wydaje się, że może uzupełnić ją ? Określone w umowach z usługi i rozwiązania stosunku pracy - Ministerstwo Manpower Zacytować: Pracodawca może rozwiązać stosunek pracy bez wypowiedzenia z drugiej strony , w przypadku gdy: Pracownik jest nieobecny w pracy w sposób ciągły przez okres dłuższy niż dwa dni robocze , bez zgody lub dobrej wymówki ; Pracownik jest nieobecny w pracy w sposób ciągły przez okres dłuższy niż dwa dni robocze bez informowania lub stara się informować pracodawcę o przyczynie nieobecności. Partia , która zrywa kontrakt będzie musiał zapłacić do innego wynagrodzenia partii w - zamiast wypowiedzenia.
Reply
#7

davidktw napisał: Ja też trochę pamiętam to 3 dni , ale wydaje się, że może uzupełnić ją ? Określone w umowach z usługi i rozwiązania stosunku pracy - Ministerstwo Manpower Pomyśl Pamiętałem go niesłusznie ... czy to z MOM powinien website..it być dokładne , jak to, co stwierdził , 3 dni ..
Reply
#8

dawntime napisał: Twój kolega może odczytać wiadomość bez Facebook wskazujący powiadomienia odczytu. Wszystkie receipents musisz zrobić, to po prostu pójść do wiadomości (jeden obok powiadomień i przyjaciela przycisk i voila żąda . To pokazuje tylko jedną linię wiadomości choć co to najnowszy ). Więc możliwe, że widział jej rozpoczęcia MSG i postanowił nie czytać je w celu uniknięcia wywoływania alert odczytu. Cholera! W każdym razie od tego czasu kontaktuje się z nami , twierdząc, że był chory i twierdząc, że nigdy nie widział SMS lub FB wiad . Bull sh tter * !
Reply
#9

Czy jest możliwe , aby nie pokazać widziałem wiadomość , nawet jeśli rzeczywiście widział, google powinien mieć tutoriale
Reply
#10

derrickgoh napisał: Więc możliwe, że widział jej rozpoczęcia MSG i postanowił nie czytać je w celu uniknięcia wywoływania alert odczytu. Cholera! W każdym razie od tego czasu kontaktuje się z nami , twierdząc, że był chory i twierdząc, że nigdy nie widział SMS lub FB wiad . Bull sh tter * ! Może być on wykorzystać rozszerzenie Chrome: Zatrzymaj Facebooka od oznaczania wiadomości jako " widziany " | Jak - CNET
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)