jakieś sklepy w SLS otwarta dzisiaj albo tomm
#1

..........
Reply
#2

Jest cennik punkt wyżej. Pobierz go i nazywają je zamiast .
Reply
#3

można wywołać dowolną sklepów z cennikiem przesłanych poniżej numery telefoniczne są zazwyczaj tam. http://www.hardwarezone.com.sg/priceLists
Reply
#4

Ok Bros Dzięki, rzeczywiście zadzwoniłem kilka wcześniej, żadnej odpowiedzi . Myślę, że cała SLS jest zamknięty haha
Reply
#5

standardowy gwint każda CNY . hahaha
Reply
#6

Frankz napisał: standardowy gwint każda CNY . hahaha Niechybnie pewny, że każde takie pytanie CNY Mam na myśli poważnie .... trzeba prosić !
Reply
#7

pls prosimy w EDMW , więcej odpowiedzi tam.
Reply
#8

nez napisał: Niechybnie pewny, że każde takie pytanie CNY Mam na myśli poważnie .... trzeba prosić ! Złoty pytanie prawie każdy dzień świąteczny . Mustafa Centre powinien dostać się do komponentów komputerowych człowieka ... to mamy 24/7 SLS , nie ma potrzeby zadawania Liao .
Reply
#9

Ostatnie kilka lat .... Widziałem kilka sklepów otwarcie w SLS na CNY Dzień 2. Głównie małe warsztaty naprawcze . N prowadzony przez tiongs ah. Te wielkie sklepy nazwa oczywiście pozostają blisko. Wysyłane z Asus ME173X użyciu GAGT
Reply
#10

Tak, jej standardowe pytanie. Niektóre sklepy nie powiadomi , że są one zamknięte, tj Cybermind . Niektóre czekałem wysokie i niskie , ale nie mogę znaleźć. Jedynym sposobem jest, aby spróbować zadzwonić jutro.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)