Silnik jest audio D1 przetwornik nadaje się do stosowania dla głośników
#1

Jak powyżej,   Planuje użyć Audio Engine D1 z Creative T3 , zastanawiam się, czy to combo będzie odpowiedni?   Wydawać się Audio Engine D1 jest dla słuchawek zamiast głośników deskstop
Reply
#2

scom123 napisał: Jak powyżej, Planuje użyć Audio Engine D1 z Creative T3 , zastanawiam się, czy to combo będzie odpowiedni? Wydawać się Audio Engine D1 jest dla słuchawek zamiast głośników deskstop Wątpię słychać żadnej różnicy z DAC za pomocą programu Creative T3 .
Reply
#3

oh środki muszą stosować wyższe głośniki końcowe
Reply
#4

scom123 napisał: oh środki muszą stosować wyższe głośniki końcowe Można usłyszeć niewielka różnica , ale jednak nie wiem , czy to będzie uzasadnić koszt tego. Jeśli upierasz się przy użyciu zewnętrznego DAC , spróbuj poszukać w wyborze kreacji Blaster dźwięku , takich jak X-Fi , które są tańsze.
Reply
#5

Jeśli źródło jest pulpit pod PCI / PCIe karty dźwiękowej ? Największym uaktualnienia mogłaby być lepsze głośniki 1-ta Loh
Reply
#6

Yup audio D1 jest przeznaczona bardziej dla słuchawek.
Reply
#7

batuchka napisał: Jeśli źródło jest pulpit pod PCI / PCIe karty dźwiękowej ? Największym uaktualnienia mogłaby być lepsze głośniki 1-ta Loh Mam zamiar dostać HTPC z ITX , więc nie będzie więcej miejsca na PCI -E karty dźwiękowej ......
Reply
#8

Nie trać pieniędzy, aby dostać parę DAC ze swoim t3 . Uzyskać dobre głośniki 2.0 lub 2.1 do zastąpienia T3 i doświadczenie dźwięku nigdy nie będzie taki sam
Reply
#9

T3 nadal nie dobre enuff ? W każdym razie , ile twoja Focal XS 2.1 Koszt głośnika i gdzie kupić ?
Reply
#10

scom123 napisał: T3 nadal nie dobre enuff ? W każdym razie , ile twoja Focal XS 2.1 Koszt głośnika i gdzie kupić ? Focal XS myślę SRP 799. Można go pobrać w Epic Centre. Distro jest organe Komunikacja . Dla ciebie jako starter , może warto rozważyć AE A2 z podstawkami stacjonarnych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)