Pogłoski Słyszałem o Viewqwest
#1

I " przeniósł się " mój post tutaj: http://forums.hardwarezone.com.sg/ne...86647-148.html
Reply
#2

Clyde18 napisał: - VQ nie przewiduje addrs publicznego adresu IP dla klientów. IP jest ciągle "w VQ w wewnętrznej sieci LAN " , działając jak serwer proxy - Z tego samego powodu wyżej, DynDNS , NAS itp usługi nie działają w tym przypadku . Czy miałeś na myśli , że mój ( MyRepublic ), ale typ VQ ?
Reply
#3

Twój znajomy posiada Singtel akcji , prawda? ;-)
Reply
#4

Proszę pytać w wątku VQ do podwójnego potwierdzenia .....
Reply
#5

Clyde18 napisał: Witam wszystkich, słyszałem jeden z moich znajomych, którzy zapewniają rozwiązania dla SoHo wypowiadając następujące ABT ViewQwest IT. Naprawdę muszę im być zweryfikowane On twierdził, że pomógł skonfigurowanego połączenia dla MyRepublic i ViewQwest klientów i są jego odkrycia: - VQ nie przewiduje addrs publicznego adresu IP dla klientów. IP jest ciągle "w VQ w wewnętrznej sieci LAN", działając jak serwer proxy - Z tego samego powodu wyżej, DynDNS, NAS itp usługi nie działają w tym przypadku. - VQ za modem-cum-router nie jest konfigurowalny przez klientów. Czyli, nie można przejść do 192.x.x.x go skonfigurować. Musisz skontaktować się z działem pomocy technicznej VQ, aby pomóc we wszystkich typowych configs routera Jak powiedziałem, powyższe jest co usłyszałem od niego. Oczywiście, nie jestem w stanie zweryfikować takich roszczeń, dlatego jestem tutaj, aby skontaktować się z wami. Czy którakolwiek z powyższych prawda? Nie jestem pewien VQ. Ale pan użyć 172.x.x.x adres IP WAN i usłyszałem, że jest udział wśród klientów MR z powodu braku adresów IPv4 i spowodowała DDNS i wiele innych usług, nie są w stanie działać poprawnie. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie do statycznego IP @ $ 50 i jest to płatność jednorazowa. Dostaniesz adres IP WAN 103.x.x.x wtedy i DDNS oraz wiele innych usług będzie działać.
Reply
#6

ngbc napisał: Czy miałeś na myśli , że mój ( MyRepublic ), ale typ VQ ? haha nie. Brak literówki w moim wcześniejszym poście . Dlatego chciałbym to zweryfikować z aktualnym VQ lub nawet MyRepublic klientów do ich weryfikacji.
Reply
#7

ussr_1991 napisał: Proszę pytać w wątku VQ do podwójnego potwierdzenia ..... eee ... ja Kena dla przekroju wątku? Albo ... może administracja mi pomóc przenieść mój oryginalny wątek ?
Reply
#8

Twój znajomy Soho pomieszane VQ z MR .
Reply
#9

cyberet napisał: Twój znajomy Soho pomieszane VQ z MR . Nie LAH . Jego przyjaciel dostaje prowizję od MR.
Reply
#10

Myślę, że prędzej czy później wielkie chłopaki zrobią to samo . Nic wielkiego diff chyba jeśli niektóre aplikacje są uszkodzone lub nie działa prawidłowo.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)