Co zrobić z nieużywanych urządzeń? ( Aztech 7003 , SingTel ont i ADSL
#1

Witam , mam nadzieję , aby uzyskać pewne informacje o tym, jak będę mógł skorzystać z tych nieużywanych urządzeń sieciowych , w przeciwnym razie będę prob zrzucić je :   1. Singtel za Aztech FG7003GRV 2. Singtel w błonnik ONT 3. Cisco Wireless- G ADSL2 + Gateway ( WAG54G2 ) Tak, bardzo, bardzo stary   TIA
Reply
#2

pls nie byle je zrzucić ... recykling .
Reply
#3

Pls zrzucić 7003 na mnie . Jestem bardzo zainteresowany i na pewno będzie z niego korzystać.
Reply
#4

Aktualizacja napisał: Pls zrzucić 7003 na mnie . Jestem bardzo zainteresowany i na pewno będzie z niego korzystać. jak masz zamiar go używać?
Reply
#5

Sandman napisał: jak masz zamiar go używać? W miejscu mojego istniejącego 7002 Obecnie używam dla mojego ST 200Mbps FEB . Czy to 7003 ST wydane ? W przeciwnym razie nie można używać .
Reply
#6

Aktualizacja napisał: W miejscu mojego istniejącego 7002 Obecnie używam dla mojego ST 200Mbps FEB . Czy to 7003 ST wydane ? W przeciwnym razie nie można używać . Wydano również użyć .. Wystarczy wcisnąć reset.
Reply
#7

renfred89 napisał: Wydano również użyć .. Wystarczy wcisnąć reset. Chodzi mi o to , ponieważ mój jest ST 200Mbps, musi korzystać z ich wydanego routera , a nie jeden zakupione z półki (czyli non -ST wydane ) .
Reply
#8

Aktualizacja napisał: Chodzi mi o to , ponieważ mój jest ST 200Mbps, musi korzystać z ich wydanego routera , a nie jeden zakupione z półki (czyli non -ST wydane ) . Hahas prawda. Ale teraz mam tak wiele modeli wspierających VLAN .. Jej , czy u chcą płacić tylko .. Hahas Ciii , nie mów ludziom powiem u tego .. Hahas
Reply
#9

TS , zrzucić na mnie , niektóre urządzenia mogą mieć możliwość ponownego wykorzystania .
Reply
#10

renfred89 napisał: Wydano również użyć .. Wystarczy wcisnąć reset. Więc po prostu zresetować , a to będzie taka sama jak detalicznej 7003 ? dobrze wiedzieć. mogę również muszą migać ostatni zakaz Singtel firmware ? dzięki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)