Przewodnik skonfigurować Asus AC66U dla M1
#1

Halo wszystkim oczekuje ,   I ponownie umowę z M1 na włóknie 200Mbits i uaktualnić router Asus AC66U być dostarczone w przyszłym tygodniu. Obecnie mój stary router (nadany przez M1, poprzednie zamówienia na 100m) jest Huawei HG256 ( kolor biały) , wierzą , kiedy otrzyma Asus AC66 , nie jest po prostu zamienić na takie proste.   Czytam fora , ale zbyt dużo informacji i trudne do strawienia , jak jestem w zasadzie niewielką wiedzę na temat sieci.   Poprosiłem pracowników obsługi klienta M1 , kiedy zadzwonił do mnie na rozmieszczenie dostawy router , jak skonfigurować , po prostu zapytaj mnie do kontaktowania się z pomocą techniczną , gdy problemem spotkanie ...   Mam nadzieję, że ktoś ma doświadczenia w moim samej sytuacji , żeby mnie oświeci i poprowadzi mnie informacji / linków , tak, że spędzają najmniej czasu w zastanawiając się wokół w tworzeniu nowego AC66 .   Doceniam twój rada proszę.   pozdrowienia
Reply
#2

Będzie to prosty plug and play a po kilku krokach utworzonych dla routera . Nic trudnego , zwłaszcza używasz m1 . Jeśli mam miotv , to jest , gdy ludzie zaczynają iść bonker .. Upewnij się, że prawidłowo podłączyć ONT do portu routera i reszta są proste ..
Reply
#3

Pls odnoszą się do słupka 2 poniżej : M1 FIBRE SZEROKOPASMOWE DYSKUSJA / SIEĆ USTAWIENIA / INFO / PROMOCJA M1 FIBRE SZEROKOPASMOWE DYSKUSJA / SIEĆ USTAWIENIA / INFO / PROMOCJA Ustawienie AC66 jest taka sama jak N56U chociaż wersja oprogramowania jest inna.
Reply
#4

Dzięki za info. dziś coraz AC66 i nadziei mogą łączyć bezproblemowo ..
Reply
#5

ahchek prosimy informować nas aktualizowane na rozwój. Mam również ponownego zamówienia z moim obecnym planem 100 Mbps do 200 Mbps podczas COMEX . I ja również zwrócić uwagę na aktualizację do routera ASUS RT- AC66U . Jedyną różnicą jest to, że moje połączenie wygląda następująco: TP > Black ONT > Biały RG > EnGenius ESR 9850 > laptop ( bezprzewodowy) Raz, M1 zostały zmodernizowane mój plan , będę musiał wrócić białą RG do dowolnego sklepu M1 i podłącz kabel telefoniczny do domu Czarnego ONT .
Reply
#6

Hi Cityguy Dostałem RT- AC66 , połączony . W rzeczywistości jest bardzo proste, najważniejsze musi wywołać M1 1 do informowania ich o zmianie miejsca routera do AC -66 , mają do " wyłączenia " router Huawei po ich stronie , po około 1 godziny, a następnie postępować zgodnie z szybką instrukcję początku AC66 . To zajmuje tylko kilka minut, a połączenia w górę .. Moje urządzenia można podłączyć do sieci N ( 2,4 GHz i 5 GHz ) z lepszą siłę sygnału z pomieszczeń Teraz wielkiego routera. Niemniej jednak , kupiłem kartę ASUS USB- AC56 do stosowania z moim iMac ( 2008, nr AC TYLKO n) i myśli za pomocą AC zamiast N , nie jestem pewien, rzucić utworzenia w systemie Mac OS X .. Gdy zadzwoniłem ASUS TS , nie mógł kierować mi dużo .. i " wydaje się" można podłączyć poprzez AC56 USB jak wyłączyć Mac WIFI i może łączyć się z Internetem , ale testy Speednet pokazuje, że moja gra " AC " wolniej niż N , i można obejść 50Mbps dla N , ale tylko około 30Mbps dla "AC" .. Myśl AC powinno być lepiej, zastanawiam się, dlaczego ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)