Myślenie dostaniem prawnika , aby przełączyć się z dostawcą usług internetowych
#1

Myślenie dostaniem prawnika , aby przełączyć się z dostawcą usług internetowych na włókno.
Reply
#2

Zaloguj skargę zarówno ARP i MDA . Z mojego doświadczenia wynika , że jest to dość skuteczne w radzeniu sobie z ISP.
Reply
#3

Cześć, Pomyśl wielu klientów w obliczu tych gier oni ( OpenNet ) odtwarzane. Mój kontrakt kończy się za pomocą jednego usługodawcy i recontract innym od ostatniego miesiąca. Do dziś jeszcze w stanie uzyskać dostęp do nowego dostawcy . Może IDA lub MDA powinien wkroczyć do zbadania tej sprawy ..........
Reply
#4

Moja ostatnia deska ratunku jest zarejestrować się myrepublic Gamer Plan 12 miesięcy umowy. Ostatni raz mój jeden port korzysta Nucleus Połącz ONT , ale M1 zabrał i wykorzystać port 2 do Huawei ONT z portu głosowego za darmo usługi głosowej stacjonarnej . Mam nadzieję, że tym razem jest skuteczne, jak nie ma wyboru .
Reply
#5

Zgłosiłem się na moim Rzeczypospolitej na Ostatniej 3 nad ranem Sun , zadzwoń do obsługi klienta i nadal ma podnieść i powiedział, że otrzymał mój formularz online przesłane i powiedział, że zespół zamówienie zostanie nazywają mnie w 4 dniu roboczym w tej godzinie . Ostatni poniedziałek po południu otrzymałem telefon od zespołu zamówienia i umieszczone na wizytę na następny poniedziałek 15 lipca 2013 rano do zainstalowania. Przed chwilą zadzwoniłem by zapytać o moje zamówienie i powiedzieli, że nie problem jak teraz. Mam nadzieję, że nie ma problemu. Mogę ubiegać się o promo S $ 69 Gamers HD 1 rok kontraktu. I przy użyciu Linksys E3200 z firmware DD- WRT Otwarty VPN można podłączyć dowolny serwer VPN wystarczająco dobrze . Nie wiem powinienem użyć ich Router ASUS N56 dostarczane przez nich, czy mój router jest lepszy? Zapłacił za Static IP i jednym głosem opłat instalacyjnych razem .
Reply
#6

Asus N56 jest lepsza : Router Wykresy - WAN do LAN przepustowości - SmallNetBuilder
Reply
#7

Moja Republika przyjść na 12.30 do mojego domu już teraz . Konfiguracja routera Asus RT- N56U , zmienić SSID i hasło WPA2 zarówno 2,4 GHz i 5 GHz . Voice działa też. Więc 20 minut podpisać 3 kawałki papieru dał mi kopię i opuścił mój dom. Robię tracert i pobrać niektórych plików na moim blogu Index of / temp i hitted 10 megabitów cały czas no spada do 9 Mb dobrze na 1pm . Widzę, jak tych kilku dni gra w nocy godzinach szczytu do monitorowania i aktualizacji. Jest co najmniej 10 razy większa niż pomarańczowy. I założyć HD Gamer 150MB do 1 roku kontakcie . Głos jest lepsze jaśniejsze niż pomarańczowy i analogowych nawet . Myślę, że będę zwracać Pomarańczowy ONT Paragon obsługi klienta , a także opłat za zakańczanie połączeń i karalność za 9 miesiąca do następnego końcowego yr marszu O S $ 200 do uszkodzenia mojego następnego miesiąca rachunku w ciągu kilku dni razy. Dzięki Myrepublic .
Reply
#8

My Static IP teraz pracuje po 10 minutach E -mail formularz dwukrotnie Pierwszy raz się pomylę w MAC ID i nazywają się, by sprawdzić i powiedziała po prostu e -maila jej formularz ponownie zmieniony MAC ID zrobi. Otrzymałem i \ e- mail z mojego statycznym IP z myrepublic i ustawić go na nowy router Asus RTN56U i od razu działa. Teraz naprawdę uratował opłata prawnika całkowicie ma teraz problem .
Reply
#9

Wah ... Engage prawnika wystarczy zamienić planu włókien ... Chcesz sprawdzić, czy to naprawdę się dzieje , jeśli n mogą uzyskać pełne roszczeń czy też nie. Skończyć myślę, że jedyną osobą, w przypadku wygranej są prawnicy na opłaty prawne .
Reply
#10

Cześć, Sprawa Myślę, zamknięte I zadowolony z myrepublic tej pory. Mam nadzieję, że mogę przenieść dom nie tyle problem, aby przenieść lub uzyskać nową linię zarówno starych nowych domów do zapłaty. Jeśli chodzi o opinię do ARP, do mnie nie sądzę, że pomoże dużo lub słyszał coraz. Mamy 6 ISP na włókno 3 ISP są Telco, która jest bardzo gov kontrolę I przyjąć i pozostałe 3 lub nie, ale prywatnego, ale jak te trzy mniejsze ISP uzyskać upstream dostawcę Nie wiem jak niektórzy z Telco czym niektóre z innych jako jedno ISP? ARP jest organizacją rządową. Teraz tak wiele rzeczy dzieje się jak w przypadku wiadomości korupcji zdarzyć dziś i kilka innych przed udziałem wysokiego stanowiska wyższego urzędnika rządowego pracuje wiele lat wszystkie zagadnienia związane z finansami. Nie chciałbym spróbować napisać IDA w tym przypadku. Nawet 3 Telco są znacznie tańsze, ja dun chcą dostać dużo pieniędzy przyssawce przez nich, jak gdyby nie szczęśliwy złamię umowę poprosić o uchyleniu nawet nie chcieli zdyskontować jeden cent próbując nawet mnie nie ma nic złego w telco świadczenie usług.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)