Pytanie dla Szkół Projektu
#1

Cześć, po prostu zastanawiasz się , projektant wnętrz i przestrzeni planistów , które oferują prace remontowe zarówno mieszkalnych i komercyjnych projektów jest używają oprogramowania CAD , aby wykonywać swoją pracę? Jeśli tak jest, to oprogramowanie CAD więcej GPU lub CPU intensywne intensywne ? Czy wdzięczni za każdą pomoc . Dzięki!
Reply
#2

blur_king napisał: Cześć, po prostu zastanawiasz się , projektant wnętrz i przestrzeni planistów , które oferują prace remontowe zarówno mieszkalnych i komercyjnych projektów jest używają oprogramowania CAD , aby wykonywać swoją pracę? Jeśli tak jest, to oprogramowanie CAD więcej GPU lub CPU intensywne intensywne ? Czy wdzięczni za każdą pomoc . Dzięki! Sprawdź, w szkole , jakie oprogramowanie ich wykorzystania Zobacz stronę oprogramowania , co GPU , którego dotyczą . większość z nich normalne gpu może również nie potrzebują grafiki stacji roboczych
Reply
#3

Szkoła zadać nam znaleźć nasze własne oprogramowanie: / W każdym razie dzięki. Więc dla wystroju tylko zintegrowane grafiki jest wystarczająco dobra?
Reply
#4

blur_king napisał: Szkoła zadać nam znaleźć nasze własne oprogramowanie: / Twoja szkoła jest do bani. Legit szkoły projektowania zapewni wdrożeń oprogramowania CAD lub w najgorszym wersjach studenckich , gdy ich kursy wymagają.
Reply
#5

MostBianTai napisał: Mój skromny wykorzystuje AutoCAD do projektowania nasze farmy słonecznej / wiatrowej. Wiem, że oryginał jest bardzo drogie. Może znajdziesz przyjazne wersje. Autocad Coy i ceny Edu są bardzo duże. W przeszłości nie zlecają zarówno ceny wcześniej, więc wiem. AutoCAD jest również bardzo ściśle z jego licencji, jeśli ciebie przypadkowo przekroczy liczbę miejsc przyniosłeś będą wystawienia rachunku lub gorzej wysłać grzywny list. Tio zanim ja wiem.
Reply
#6

Używane Szkoła AutoCAD na laptopie (można pracować, ale Beri wolny)
Reply
#7

blur_king napisał: Cześć, po prostu zastanawiasz się , projektant wnętrz i przestrzeni planistów , które oferują prace remontowe zarówno mieszkalnych i komercyjnych projektów jest używają oprogramowania CAD , aby wykonywać swoją pracę? Jeśli tak jest, to oprogramowanie CAD więcej GPU lub CPU intensywne intensywne ? Czy wdzięczni za każdą pomoc . Dzięki! Idź i decydować o tym, co oprogramowanie CAD chcesz użyć , następnie zobaczyć, co wymaga . Dla np , do edycji wideo , można to zrobić zarówno w Premiere Pro i Final Cut Pro X. Premiere maszyna PC oparte mogłyby być lepsze, ale FCPX byłoby wykonać o wiele lepiej na Mac , ponieważ już zoptymalizowane. Zobacz moją analogię , chociaż oba są oprogramowanie do edycji wideo ?
Reply
#8

Eh , sry mam mylić u wszystkich . Ja po prostu poli xDD roku 1. Mój projekt jest udawać, że mają budżet 10k , aby dopasować oprogramowanie i sprzęt dla 2 komputerów stacjonarnych i 2 laptop dla projektanta wnętrz i sprzedaży. Pulpit dla zespołu projektanta i laptop dla działu sprzedaży. Idk co oprogramowanie projektant wnętrz wykorzystanie więc pytam tutaj . Sry : /
Reply
#9

blur_king napisał: Idk co oprogramowanie projektant wnętrz wykorzystanie więc pytam tutaj . Sry : / Myślę, że punktem projektu jest, aby dowiedzieć się, prawda? Prostym sposobem jest iść i patrzeć na oferty pracy przez interior design / architektura firm. Widać umiejętności programowe wymieniają tam, wtedy poznacie, jakie oprogramowanie używają ... To zajęć jakim kursie? Jesteś w IT lub ID ?
Reply
#10

TO. I szukać w Internecie, ale mam kilka witryn powiedzieć CAD zużywają więcej GPU niektórzy mówią więcej CPU , więc jestem zdezorientowany : /
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)