Rozpylanie pecet skrzynki
#1

Cześć chłopaki!   Czy mogę wiedzieć, gdzie mogę dostać mój pc obudowa rozpylany ? I niby jak starają się , ale w końcu się naprawdę straszne wyniki , a teraz sprawa pc jest zniszczony ! Czy u faceci wiedzą, gdzie je zdobyć ponownie rozpylana ? Dzięki!
Reply
#2

nie byłby tańszy w zakupie nowego , a nie? Następnym razem stosować cienką warstwę i odczekać do wyschnięcia przed podłączeniem . Dont stosować zbyt dużo za jednym zamachem i spowodować mokrej farby do uruchomienia
Reply
#3

Bruh ów będzie kosztować bombę Wolałbym dostać to resprayed tak, że mogę zapewnić, nie będę zepsuć znowu ja
Reply
#4

Jaki przypadek współpracujecie ? Czy przygotować powierzchnie przypadku przed natrysku ? W zależności od przypadku, praca farba może być droższy niż nowy.
Reply
#5

Fractal Design Node 202 to za bardzo małej obudowie 2to 3 butelki z farbą jest maksymalna już zdecydowanie mniej niż zakup nowego sprawę i rozpylać
Reply
#6

Może poprosić Roy gdzie proszek płaszcz ..?
Reply
#7

Kto Roy? 😀😀
Reply
#8

dostaniesz więcej ciepła wewnątrz obudowy , jeśli sprayu farby w tej sprawie
Reply
#9

monikernemo napisał: Może poprosić Roy gdzie proszek płaszcz ..? On na Tajwanie teraz ... Mai przeszkadzało mu lah ... Może wróci 9mths później made in Taiwan dzieckiem ...
Reply
#10

Op_Valkyrie napisał: On na Tajwanie teraz ... Mai przeszkadzało mu lah ... Może wróci 9mths później made in Taiwan dzieckiem ... Nie wiem hahahaha Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)