Enquiring o cybermind reputacji
#1

Jestem zamierzający nabyć pewne rzeczy z cybermind . Czy to jest wskazane, aby kupić w sklepie ? Widziałem okropne opinie w tym linkiem.     http://forums.sgclub.com/singapore/n...nd_250292.html       Słyszałem plotki o nieuczciwych sprzedawców z pominięciem niektórych kabli lub składniki, które są zawarte w pakiecie , a co gorsza zamiana z dolnego elementu.   Czy mogę kupić w sklepie i jest jakaś rzecz, jaką można zrobić, aby powstrzymać się przed posiekane marchewki
Reply
#2

Lol, jeśli tak jest to dlaczego nie po prostu kupić z innego sklepu. Wystarczy przejść do PCTheme i kupić . W każdym razie , że wiadomość jest 6 lat temu ... ppl również zmieni jakoś ponad 6 lat za ... czy to źle lub gorzej u zdecydować samemu.
Reply
#3

od sklepu sąsiedztwa jest lidat jeden
Reply
#4

Poważnie ... ze wszystkich " renomowanych " sklepach jest obecnie zalecane, Cybermind jest jednym z lepszych. Lokalna scena detalicznej komputer jest poważnie smutny dziś .
Reply
#5

zanim kupisz od nich. ok la Cena odrobinę wyższa tho
Reply
#6

wwenze napisał: Poważnie ... ze wszystkich " renomowanych " sklepach jest obecnie zalecane, Cybermind jest jednym z lepszych. Lokalna scena detalicznej komputer jest poważnie smutny dziś . Oni nie traktują klientów jak klientów nadal dobre ?
Reply
#7

Nie nazwałbym Cybermind z sąsiedztwa sklep komputerowy. Większość ich elementów ar e wyceniony na RRP , dość twarde . Ale moje doświadczenie w branży Yishun został dość pozytywnie do tej pory. W rzeczywistości lepiej niż ich gniazda SLS .
Reply
#8

Naprawdę cybermind jest dobry?
Reply
#9

Do tej pory moje doświadczenia z Cybermind było OK. I zostały protekcjonalny je od 2004 roku wiem ostatni raz niektóre z nich są barany import równoległy , ale wierzę, że została podana w cenniku . Nigdy niczego potrzebne do powrotu , więc nie jestem zbyt pewny o po sprzedaży. Ale punkt sprzedaży mądry , że nie starają się oszukać ani nic . Jest taki facet za NAS i rzeczy , a on jest naprawdę dobry. W każdym razie ja nie dostać to coś o " choppermind " . O ile wiem, nie przynęta i zamiana . Wszystkie ceny są już stwierdzono w czerni i bieli - - to twoja własna wina , jeśli nie zrobić własne badania wcześniej . Cena mądry, dla NASes przynajmniej są one tańsze niż pac handlowej. Mają bardzo atrakcyjne oferty , a także , gdy chcesz swoją stronę FB, czasem nawet lepiej niż Fuwell i PCT . Jak IIRC ich rtac88u sprzedają za 399 vs 429 na Fuwell .
Reply
#10

kupiłem głośniki i mysz od nich. Stosuje je przez rok oraz do tej pory tak dobrze, żadnych problemów . Ale podzespoły komputerowe wydają się być nieco wyższa niż PCthemes .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)