[OT ] Ile poszło Ban Leong do RMA ASUS Routery ?
#1

Po prostu dlatego, że słyszał lub twój przyjaciel powiedział , że są dystrybutorem produktów Asusa ?   Czy zadzwonić z wyprzedzeniem , aby sprawdzić i potwierdzić ?   Mój znajomy myślał także, że Ban Leong była dystrybucja produktów Asusa w SG
Reply
#2

AS1 napisał: Po prostu dlatego, że słyszał lub twój przyjaciel powiedział , że są dystrybutorem produktów Asusa ? Czy zadzwonić z wyprzedzeniem , aby sprawdzić i potwierdzić ? Mój znajomy myślał także, że Ban Leong była dystrybucja produktów Asusa w SG Ban Leong jest dla mobo Asus i GFX kart. Avertek jest dla swoich produktów sieciowych. Posiadanie więcej niż jednego distro jest powszechną praktyką w przemyśle , choć myślę, że w tym przypadku marki Asus jest na tyle silne, aby wywołać ten błąd lol
Reply
#3

Qubicfactor napisał: Ban Leong jest dla mobo Asus i GFX kart. Avertek jest dla swoich produktów sieciowych. Posiadanie więcej niż jednego distro jest powszechną praktyką w przemyśle , choć myślę, że w tym przypadku marki Asus jest na tyle silne, aby wywołać ten błąd lol Tak, ja też mylić
Reply
#4

Avertek również temat płyty głównej RMA też.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)