Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Witam wszystkich, dzisiaj po prostu zmieniły się maxinfinity włókna szerokopasmowych. Punkt dostępowy dla mojego dostępu włókien jest ustawione w hali zatem mój router jest ustawiony w hali też.   Prob jest mój pulpit nie ma dostępu do sieci bezprzewodowej, jak i używałem modemu i jego set w moim pokoju. Dano mi 2 rozwiązania z technikiem Starhub.   1) do punktu beta w moim pokoju i trasy drutu do routera w hali Tak więc wystarczy użyć kabla LAN wstawić do punktu beta uzyskać połączenia przewodowego   2) jest łatwiejszy sposób, aby uzyskać adapater sieci wiresless i uzyskać połączenie bezprzewodowe.   Czy u guys polecić żadnego z tych rozwiązań? czy są lepsze rozwiązania? Becos im powiedział również połączenie bezprzewodowe nie będzie tak gd jak przewodowych becos sygnału utracenia czasem, i korzystać z Internetu, aby grać w gry online, takie jak (BF3 itp) i ja również zakupić gry z wersji parowych i cyfrowych więc chciałbym mieć stabilne połączenie z Internetem, a także być w stanie wykorzystać jak najwięcej z prędkością zapłaciłem. Prosimy o poinformowanie mnie o tym, co ja SHLD zrobić, aby uzyskać optymalne i stabilne prędkości internetu. Z góry dziękuję.
Reply
#2

Niestety, co jest punktem beta ? Jestem w podobnym położeniu jak ty .
Reply
#3

gdy stabilność i szybkość jest niepokojąca , iść z twardego okablowania.
Reply
#4

Czytałem ABT technikiem mr Ayub , który jest w stanie podłączyć ONT oraz modemu od sali do sali . Nie wiem , czy jej to samo, co StarHub oferuje . ale StarHub ładowania mnie blisko 100 dolarów.
Reply
#5

silent_espy napisał: Czytałem ABT technikiem mr Ayub , który jest w stanie podłączyć ONT oraz modemu od sali do sali . Nie wiem , czy jej to samo, co StarHub oferuje . ale StarHub ładowania mnie blisko 100 dolarów. ile jest ładowana mr Ayub ? I przepraszam ah, co jest punktem beta ? Czy to ten sam jako punkt ethernet ?
Reply
#6

Bezprzewodowa bardzo zależy od tego jak daleko ur pokój jest z Ur routera w hali i czy jest tam dużo przeszkód pomiędzy nimi. Również zależy od tego, czy router jest dobrze lub nie . Dla mnie nie ma problemu grając TF2 i Dota 2 na bezprzewodowe , chociaż ja i tak polecam przewodowy jeśli to możliwe
Reply
#7

spróbuj użyć zakresu 5GHz ...
Reply
#8

Wierzę, że odnosimy się do "punktu danych " zamiast " punkt beta ". To działa jak biurowym linii LAN. Gorąco polecam udać się do tej opcji z następujących względów : 1 ) Jesteś na planie Fibre , które przypuszczalnie są coraz dobrą prędkość. Twarde okablowanie nie będzie kompromisu w spadku prędkości 2 ) jeśli pokój jest na drugim końcu z dala od routera Hall, lokalizacji PC może być ślepa plamka lub odbieranie bardzo min zasięg WiFi. W ten sposób , prędkość spadek jest nieunikniony.
Reply
#9

Albo na najtańsze rozwiązanie: Kup kabel N G L O połączyć z RG (routera) do desktop..Kindly zauważyć, że to rozwiązanie nie jest zalecane ze względu na to brzydka jak u ludzi, można zobaczyć ten kabel. Należy wybrać tę opcję , można dostać kabel w Sim Lim Tower ( nie kwadrat) i / lub najlepszego Denki / Challenger
Reply
#10

po prostu adapter bezprzewodowy USB , jest to najprostszy i najbardziej skuteczny i efektywny sposób podłączenia do sieci.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)