Czy ktoś próbował ładowania Xiaomi 10,000mAh Mi Moc Banku Pro MacBo
#1

Temat jest wszystko, co chcesz wiedzieć.   Dzięki USB 2, to było dość wygodne, aby wiedzieć, czy coś się z nim pracować , ponieważ większość będzie 5V i max 2amp . Ale teraz z tak wiele odmian pochodzących z usb c na rynku to myli mnie piekło .   MacBook usb opłaty c ładowarki u 28-29w . Co się stanie, jeśli połączyć to z nexus 6P lub powiedzieć baterię Xiaomi ? Ktoś próbował . Ja spodziewałem się, dmuchać , a jeśli nie, może ktoś wyjaśnić, jak jego stanie obsłużyć dodatkowy prąd w planie po angielsku i jest jakieś środki ostrożności należy wziąć   Również powodem mojej ciekawości jest zmniejszenie liczby kabli i ładowarek noszę i próbuje sprawdzić, czy rzeczy, które zoptymalizowane.     Dzięki chłopaki i szczęśliwy narodowy dzień !!
Reply
#2

Kawałek mięsa masie 10 ton , to ma znaczenie dla ciebie , jak duży kawałek mięsa można odgryźć się z co najwyżej 10 cm szerokiej ustach?
Reply
#3

To po prostu nie pobiera , ponieważ napięcie jest niższe i nie wystarczy natężenie . Nic ciekawego się wydarzy niestety ..
Reply
#4

Chibabo 0 00 00 oh oh oh oh oh 00m
Reply
#5

Myślę, że jesteś całkiem zdezorientowany. Czytaj Commach odpowiadanie. Będziesz wiedzieć, co to znaczy wyraźnie. Więc od typu C C / ładowarka , takich jak ładowarki, MacBook, choć może wyprowadzać , że wiele watów , ale twój POWERBANK może przyjąć jedynie, że wielu watów. Ale myślisz, że wybuchnie jeszcze ?
Reply
#6

Problem z internetem jest , nie ma sposobu , aby powiedzieć , które odpowiedzi są prawidłowe. I często błędne odpowiedzi są najgłośniejsze . Sarkastyczny odpowiedzi są zazwyczaj poprawne chociaż.
Reply
#7

Mam banku 10400mAh Mi , który trwa 10 godziny, aby naładować z ładowarką 1A i 5,5 godziny z ładowarką 2A . Nawet jeśli port USB można ładować z PowerBank , zajmie to od dawna.
Reply
#8

commach napisał: Kawałek mięsa masie 10 ton , to ma znaczenie dla ciebie , jak duży kawałek mięsa można odgryźć się z co najwyżej 10 cm szerokiej ustach? ha ha bardzo dużo wyjaśnia to w planie angielskim. Byłem w wrażenie paszy siły i umrzeć : O
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)