Po zainstalowaniu nowej pamięci RAM , komputer zachowuje reboocie
#1

oryginalna konfiguracja   HP Slimline S5588d ( http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/p...ocId=c02470547 ) Płyta MS- 7613 ( Iona - GL8E ) RAM 2 x Hynix HMT125U6TFR8C - H9 2GB 2Rx8 PC3-10600U - 9-10 - B0 (4GB ) System Windows 10 64 -bit   Kupiłem dwa Kingston KVR13N9S8 / 4 ( 4 GB) kilka dni temu , aby dodać więcej pamięci RAM . Po zainstalowaniu nowej pamięci RAM , mój komputer teraz utrzymuje startu , nigdy nie przechodzą wstępną uruchamianie / sprawdzanie konfiguracji. Staram się zmienić gniazd DIMM , usuwanie starych kart pamięci i po prostu zainstalować nowe pamięci przenośne . Wynik jest taki sam.   Czy tęsknię za nic po zainstalowaniu nowej pamięci RAM , na przykład uaktualnić BIOS lub skonfigurować ustawienia?   Dzięki.
Reply
#2

Spróbuj ręczne ustawienie na barana , aby dopasować swoją nową pamięć Kingston.
Reply
#3

upewnić się, że pamięć RAM jest prawidłowo osadzona. musi naciskać , aż wskoczy
Reply
#4

Sprawdziłem Kingston dystrybutora konwergentne Systems i powiedziano moduł pamięci nie był kompatybilny z płytą główną , a powinien zainstalować KVR1333D3N9 / 4G zamiast .
Reply
#5

blur2x napisał: Sprawdziłem Kingston dystrybutora konwergentne Systems i powiedziano moduł pamięci nie był kompatybilny z płytą główną , a powinien zainstalować KVR1333D3N9 / 4G zamiast . Czy wyjaśnić, dlaczego jest to niezgodne ? Użyłeś 2 tego samego prawa RAM ? I naprawdę nie rozumiem, dlaczego jest to niezgodne z mobo ; Nigdy nie słyszał o szeregi będąc czynnikiem niezgodności przed
Reply
#6

greatgreenman napisał: Czy wyjaśnić, dlaczego jest to niezgodne ? Użyłeś 2 tego samego prawa RAM ? I naprawdę nie rozumiem, dlaczego jest to niezgodne z mobo ; Nigdy nie słyszał o szeregi będąc czynnikiem niezgodności przed Powodem niezgodności jest częściowo ze względu na prędkość RAM / częstotliwość. Miałem taką samą spotkanie wcześniej. Pewne płyta nie może zgodzić się z RAM 1600MHz i 1333MHz musi być jedynym .
Reply
#7

voltech napisał: Powodem niezgodności jest częściowo ze względu na prędkość RAM / częstotliwość. Miałem taką samą spotkanie wcześniej. Pewne płyta nie może zgodzić się z RAM 1600MHz i 1333MHz musi być jedynym . Tak, ale zarówno op RAM 1333MHz .. wymienione były tylko Główną różnicą jest pozycja , która w miarę jestem świadomy , nie powinien mieć wpływu na mobos zakładając, że nie jesteś mieszania barana EDIT: Okazuje się, o wysokiej gęstości single rank RAM jest niezgodna z wcześniejszą chipsetem Ibex szczyt , który obsługuje LGA 1156 ... W skrócie, jeśli mobo nie obsługuje 8GB kije RAM, to prawdopodobnie nie będzie wspierać single rank 4GB laski RAM. ciekawy. im więcej wiesz, myślę,
Reply
#8

Tak , powiedziano mi chip mobo był zbyt stary, aby wspierać nowy moduł RAM KVR13N9S8 / 4 , a więc należy używać starszych KVR1333D3N9 / 4G zamiast Dzięki ci odpowiedział .
Reply
#9

Ten facet sprzedaje za 40 $ , jeśli nie można znaleźć nowe w innym miejscu. http://forums.vr-zone.com/motherboar...s-desktop.html
Reply
#10

Dzięki za ołowiu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)