Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Zacytować: W porównaniu do podobnej cenie modeli, takich jak Asus RT-AC56 lub nawet routerów RT-AC66U, D-Link DIR-868L stanowi poważny krok w górę. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do konsumentów, którzy są bardziej zainteresowani w wykonaniu 802.11ni uważają spektrum AC być bardziej przyszłość wilgoć niż konieczności.   D-Link DIR-868L-DWA-182 Wireless AC Review - Strona 10   Taką samą cenę jak AC56U się to pokazać, ale pochodzi z Dlink dożywotnia gwarancja wymiany 1-1 oznacza, jeżeli nie jest nowy SoC rewizji, można go wymienić na lepszą kompatybilność i szybkość nowego OS i norm, a nawet 5 lat po wyprodukowaniu zatrzymania tego Dlink Model.   Choć nie było jasne, czy posiada 128 MB lub 256 MB pamięci RAM, tutaj potwierdzić to samo standardowe 256MB RAM dla tej SoC podobnie jak AC68 lub Nighthawk. Ram stosowany w pojedynczym kanale DDR1600 Micron D9NZQ, 2 GB gęstości = 256.   http://www.mydlink.co.kr/onlinedb/DIR-868L.jpg   Chyba zamieszania był ktoś widział głębokość 128 MB tutaj https://www.micron.com/parts/dram/dd...28m16ha-125-it
Reply
#2

bemylove napisał: D -Link DIR- 868L - DWA- 182 Wireless AC Review - Strona 10 Taką samą cenę jak AC56U się to pokazać , ale pochodzi z Dlink dożywotnia gwarancja wymiany 1-1 oznacza, jeżeli nie jest nowy SoC rewizji , można go wymienić na lepszą kompatybilność i szybkość nowego OS i norm , a nawet 5 lat po wyprodukowaniu zatrzymania tego Dlink Model. Choć nie było jasne, czy posiada 128 MB lub 256 MB pamięci RAM , tutaj potwierdzić to samo standardowe 256MB RAM dla tej SoC podobnie jak AC68 lub Nighthawk . Ram stosowany w pojedynczym kanale DDR1600 Micron D9NZQ , 2 GB gęstości = 256 . http://www.mydlink.co.kr/onlinedb/DIR-868L.jpg Chyba zamieszania był ktoś widział głębokość 128 MB tutaj https://www.micron.com/parts/dram/dd...28m16ha-125-it Jesteś pewien śmiały części ? Gdy żywotność stan producentem , oznacza to, że żywotność produkcji modelu . Jeśli uda mi się utrzymać wymianę na nowy model , to znaczy mogę użyć tego routera przez resztę mojego życia. zbyt dobrze by mogło być prawdą. Mam nadzieję, że to prawda, choć.
Reply
#3

ya man . tak. chcę zmienić mój stary router DIR- 855 za to ........ życzę .........
Reply
#4

Starhub wciąż oferując 865L D -Link wykupu w 3800 punkty nagrody ... nadzieję, że aktualizacji do D-Link 868 też? Niech po 1 roku.
Reply
#5

limcc napisał: Jesteś pewien śmiały części? Gdy żywotność stan producentem, oznacza to, że żywotność produkcji modelu. Jeśli uda mi się utrzymać wymianę na nowy model, to znaczy mogę użyć tego routera przez resztę mojego życia. zbyt dobrze by mogło być prawdą. Mam nadzieję, że to prawda, choć. Tak, to prawda. Można wymieniać w tym samym modelu tylko Lah. Ale nowsza wersja modelu może pochodzić z szybszego SoC. Na przykład Rev B słynnego DIR655 wykorzystuje ten sam SoC jako nowszego modelu DIR825 znacznie szybsze trasy i kontroli użytkownika niż w oryginalnym Rev A. Zacytować: * Ograniczona Dożywotnia gwarancja jest ważna tylko dla życia cyklu produktu, co oznacza, że jest on ograniczony do końca życia (EOL) cyklu produktu, gdy produkt jest nieaktualne (wycofane z produkcji). Niniejsza gwarancja wygasa po upływie 5 lat od daty dezaktualizacji. Proszę zarejestrować swój produkt D-Link na stronie internetowej Witamy w systemie rejestracji w ciągu trzydziestu (30) dni od daty zakupu. http://www.dlink.com.sg/support/warranty.asp Stąd Dlink jest bardzo bez oceny marki routera. Zrobili być fair, stracił grunt po słynnej DIR625 / 655, ale przynajmniej 868L jest bardzo dobrze zrobione i tanio! Ich wymiana jest Sim Lim i bez dodatków 1-1.
Reply
#6

Zacytować: 655 Rev. A: Firmware: 1.xx Procesor: 275 MHz Ubicom IP5160 RAM: 16 MB 2,4 GHz Radio : (A1 -A3) Atheros AR2133 3T3R 2,4 GHz lub ( A4) Atheros AR9103 3T3R 2,4 GHz Przełącznik: (A1 -A3) Vitesse VSC7385 lub ( A4) Realtek RTL8366SR Obsługa standardów IP : IPv4 655 Rev. B: Firmware: 2.xx Procesor: 475 MHz Ubicom IP7150 RAM: 64 MB 2,4 GHz Radio : Atheros AR9223 3T3R 2,4 GHz Przełącznik: Atheros AR8316 Obsługa standardów IP: IPv4 i IPv6 Technicznie jest to wolne ważne uaktualnienie choć specyfikacji bazowych pozostaje na poziomie pojedynczego pasma N .
Reply
#7

się do SIC! yixiang1 napisał: Starhub wciąż oferując 865L D -Link wykupu w 3800 punkty nagrody ... nadzieję, że aktualizacji do D-Link 868 też? Niech po 1 roku. 865L używać starszej Soc. Pojedynczy rdzeń i 128 MB pamięci RAM . wolniej przetwarzania .
Reply
#8

ale to nie ma anten zewnętrznych ...
Reply
#9

huffie napisał: ale to nie ma anten zewnętrznych ... Tak, masz rację , więc mniejszy zasięg , ale bardziej równomiernie rozmieszczone pokrycia
Reply
#10

bemylove napisał: D -Link DIR- 868L - DWA- 182 Wireless AC Review - Strona 10 Taką samą cenę jak AC56U się to pokazać , ale pochodzi z Dlink dożywotnia gwarancja wymiany 1-1 oznacza, jeżeli nie jest nowy SoC rewizji , można go wymienić na lepszą kompatybilność i szybkość nowego OS i norm , a nawet 5 lat po wyprodukowaniu zatrzymania tego Dlink Model. Tylko wtedy, gdy uszkodzona to można zmienić lor . I żaden producent ma zamiar użyć nowszą lepszą SoC w starym produktu , będą one z pewnością wyjdzie z nowym modelem zamiast . Jedyną rzeczą, która nastąpi w starym produktu, nowej wersji, jest cięcie kosztów .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)