Potrzebuję pomocy w odniesieniu do karty sieciowej
#1

Cześć. Potrzebujesz pomocy odnośnie mojego wbudowanej karty LAN. Po prostu zastanawiasz się , czy to będzie wąskie gardło moje łącze internetowe ( 1 Gbps ) lub zaleca , aby uzyskać nową kartę sieciową ?
Reply
#2

Daj więcej specyfikacje dotyczące ur PC? Moja kryształowa kula mogę zobaczyć ur pc ani specyfikacji w ogóle.
Reply
#3

TS trzeba wprowadzić przynajmniej marki / modelu płyty głównej.
Reply
#4

Cześć , przepraszam za podwójnego księgowania. moje specyfikacje przedstawiają się następująco: CPU i Mobo : Asrock B75 i5-3470 & Pro 3M RAM: G.Skill wartość 1600MHz 8GB RAM ODD : HP DVD RW HDD : Hitachi Przedsiębiorstwo 1TB SSD : Plextor M5P 128GB GPU : Powercolor 7870 PCS MYST Zasilacz : FSP Raider 550W Obudowa: Sharkoon T28 / Asgard II Midgard System operacyjny : Windows 8 Home OEM
Reply
#5

bumpzzz . TIA
Reply
#6

You_Don't_Say napisał: Cześć , przepraszam za podwójnego księgowania. moje specyfikacje przedstawiają się następująco: CPU i Mobo : Asrock B75 i5-3470 & Pro 3M RAM: G.Skill wartość 1600MHz 8GB RAM ODD : HP DVD RW HDD : Hitachi Przedsiębiorstwo 1TB SSD : Plextor M5P 128GB GPU : Powercolor 7870 PCS MYST Zasilacz : FSP Raider 550W Obudowa: Sharkoon T28 / Asgard II Midgard System operacyjny : Windows 8 Home OEM yr mobo jest wyposażony w pokładowy 1Gbps lan , jest wystarczająco dobre połączenie 1Gbps i CPU jest wystarczająco silny.
Reply
#7

Keigo napisał: yr mobo jest wyposażony w pokładowy 1Gbps lan , jest wystarczająco dobre połączenie 1Gbps i CPU jest wystarczająco silny. Dziękuję Mistrzu!
Reply
#8

Kabel LAN od mobo do routera może być ograniczenie prędkości. Spróbuj wymienić kabel Cat.6 Lan .
Reply
#9

jtjt00 napisał: Kabel LAN od mobo do routera może być ograniczenie prędkości. Spróbuj wymienić kabel Cat.6 Lan . Kiedy połączy mojego com do ont prędkości 200Mbps , ale kiedy podłączam mojego com do routera dlink ( ac1750 ) wtedy prędkość mogę dostać tylko 30 Plus 40 Plus Leh. Czy macie jakiś pomysł dlaczego?
Reply
#10

2 problemy tutaj 1. Włókno plan 1Gbps i bezpośrednie podłączenie do ONT uzyskać tylko 200Mbps ? 2. Pulpit Router przewodowy AC1750 dostać tylko 40Mbps Czy istnieje coś między pulpicie i routera obok kabla LAN ? Przełącznik? Na punkcie 1 , należy skontaktować Starhub dlaczego tylko coraz 200Mbps .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)