Najlepszy Router poluzowanych połączeń
#1

Dzień dobry, ja po prostu zapisał się do własnej sieci szerokopasmowych, i pozostać w domu z rodzicami i dać wam przykład niektóre z urządzeń, których używamy na jedno połączenie internetowe, które ze względu na naszym terenie, a odległość do wymiany maxes się w o 1.5Mbps co jest bardzo trudne do obsługi 4 iPhone, 4 iPady, laptopy, komputery, telewizję sky moje konsole (PS3, PS4, Xbox 360), w tej chwili jej zniesienia i popierałem własnej szerokopasmowej tak im się nowy wiersz zamontowane i ten sam internet zainstalowany który prawdopodobnie wyniesie około 1.5Mbps ponownie, ale nie mogę sobie z tym poradzić, jak jej tylko ja go używać moje pytanie brzmi: nie chcę korzystać z routera, który pochodzi z dostawcą, chcę całkiem dobry routera który ma dostępne porty Ethernet i dobry zasięg sieci bezprzewodowej, musiałem spojrzeć na ASUS RT-N66U i zauważyłem tam nie wydaje się być port ADSL które zakładam, że będzie to konieczne, w tym mnie, że nie jest to modem i tylko mówi router (nie jestem 100% clued zaległości w sieci), będzie tam dla mnie sposób, aby wykorzystać ten router bez utraty bardzo niską prędkość i będzie już w planie jest również dobry router dla kiedy w końcu zainstalować włókno linie światłowodowe i mogę uaktualnić internet, przepraszam, jeśli to pytanie jest nieco noobish ale dzięki dla patrzeć!
Reply
#2

Poszukaj czegoś na kształt 2860n DrayTek . Wbudowany modem ADSL , światłowód zdolny , gdy przychodzi czas na uaktualnienie . Przełącznik Gigabit wbudowany .
Reply
#3

dzięki za radę , zakładam dla asus n66u i będzie potrzebował modemu , aby wykorzystać ten router , im przede wszystkim zamiar używać go do ciężkiej przewodowej wyrażeniem moich konsole , a następnie korzystać z bezprzewodowego ipad
Reply
#4

Tak , to trzeba osobnego modemu jak Asus jest tylko router
Reply
#5

To zależy od tego , czy masz router DSL już czy co koszt jednego z ISP . Ogólnie rzecz biorąc , jeśli chcesz DSL zbudowany w was ograniczyć swój wybór routerów dużo . Jeśli masz dostęp do routera DSL powinno być możliwe , aby ustawić go w trybie bridge . Najwięcej razy , kiedy działają w ten sposób byś PPPoE na drugim routerze port WAN . Myślę, że to zależy , dlaczego chcesz lepsze router. Kiedy mówimy wolnego połączenia DSL dowolnego routera będzie szybciej więc nie wolno ci w ogóle. Jeśli chcesz funkcji oprogramowania zawsze można uruchomić ruter za routerem , który jest ból dla mapowania portów i takie, ale to nie powinno mieć wpływu na wydajność w ogóle.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)