Doggie s Oindoos 7 użytkowników
#1

Czy mogę wiedzieć, jak było doświadczenie? Wszelkie poważne usterki do tej pory?   Nie oczekuję tego samego poziomu wydajności , takich jak Windows 10, ale chciałbym wiedzieć, żadnych poważnych problemów, które występuje na codzień , które uniemożliwiałby starszy system operacyjny nie będzie działał prawidłowo .   *** Proszę zachować "dlaczego używasz starożytną OS na nowym sprzęcie " komentarze dla siebie ***
Reply
#2

Nie widzę żadnego powodu, dla którego Skylake przyzwyczajenie pracować z w7 . W rzeczywistości, na w7 trzymać tak długo, jak to tylko możliwe. Jedyną rzeczą, miły o W10 jest menedżer zadań i multi pulpit . Ochrona powinna być określona dla każdego ZAPŁACONĄ systemu operacyjnego. Moje doświadczenia z W10 do tej pory jest naznaczona automatycznego usuwania oprogramowania , automatyczne aktualizowanie sterowników graficznych , nagłe restartowania środku nocy , gdy im rzeczy pobierania dziwne sporadyczne niezdolność do kopiowania i wklejania rzeczy . Głównie ze względu na niezdolność do zatrzymania Windows Update . Więc jeśli nie lubisz , aby zobaczyć swój użycie procesora i pamięci RAM w ładnym wykresie , trzymaj się w7 .
Reply
#3

inne niż robienie rzeczy USB3 sterownika myszy , nie ma problemu
Reply
#4

Ból w tyłek , aby zainstalować sterowniki USB 3
Reply
#5

Nie używając Skylake ale im na Windows 7. procesory Intel 4-tej generacji .
Reply
#6

Nie ma problemu, jak dotąd, instalując USB3 jest zbyt kłopotliwe , więc konfiguracja I Okna w systemie Haswell następnie doprowadzić HDD skończona.
Reply
#7

superzheny napisał: Nie widzę żadnego powodu, dla którego Skylake przyzwyczajenie pracować z w7 . W rzeczywistości, na w7 trzymać tak długo, jak to tylko możliwe. Jedyną rzeczą, miły o W10 jest menedżer zadań i multi pulpit . Ochrona powinna być określona dla każdego ZAPŁACONĄ systemu operacyjnego. Moje doświadczenia z W10 do tej pory jest naznaczona automatycznego usuwania oprogramowania , automatyczne aktualizowanie sterowników graficznych , nagłe restartowania środku nocy , gdy im rzeczy pobierania dziwne sporadyczne niezdolność do kopiowania i wklejania rzeczy . Głównie ze względu na niezdolność do zatrzymania Windows Update . Więc jeśli nie lubisz , aby zobaczyć swój użycie procesora i pamięci RAM w ładnym wykresie , trzymaj się w7 . z win10 wirtualnych pulpitów nie jest tak intuicyjne , jak Mac OS . nadzieję usoft poprawi go znajdę to uciążliwe w obsłudze .
Reply
#8

Niestety trzeba zapytać dlaczego nadal używa taką starą OS na nowym sprzęcie ?
Reply
#9

Można łatwo wyłączyć okien 10 aktualizację. Nie wiem co jest z stanie wyłączyć aktualizację Thingy myśli.
Reply
#10

terryhoho napisał: Ból w tyłek , aby zainstalować sterowniki USB 3 Można użyć polecenia dism zintegrować USB3 sterownik do pliku iso przed instalacją .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)