Kabel cat6 płaskim Sieć LAN
#1

Kupiliśmy cat6 płaski kabel do zastąpienia zasilacza sieciowego wifi ale po wykonał test prędkości i znalazł wyników ....   Cat6 płaski kabel przewodowy - około 161 Mbps DL i UL około 0,72 Mbps   AC adapter WiFi - około 155 Mbps DL i UL około 93 Mbps   Dlaczego Cat6 płaski kabel Szybkość ładowania tak niskie? Cat6 uszkodzony przewód ?
Reply
#2

Płaskie kable nie są certyfikowane CAT6 niezależnie , co umieścić na opakowaniu. Proponuję uzyskanie odpowiedniego kabla skręcone w zamian.
Reply
#3

Powinien być uszkodzony. Moja płaski kabel cat6 stanie zrobić 1Gbps .
Reply
#4

negativzero napisał: Płaskie kable nie są certyfikowane CAT6 niezależnie , co umieścić na opakowaniu. Proponuję uzyskanie odpowiedniego kabla skręcone w zamian. Mam płaski CAT.6 od dużego sklepu w Funan spo na miejscu tech powiedział mi, że nie jest certyfikowany CAT.6
Reply
#5

Jestem również za pomocą płaskiego Kat. 6 płaska, zapisu / odczytu do / z moim Synology DS414 w 110MB / s.
Reply
#6

Mam cat6 mieszkanie z Qoo10 , był wysyłany z Korei. Speedtest stanie dotrzeć do 200 Mbps, wykorzystujące wifi.
Reply
#7

Kupiony od Alltronic w Funan , długość 10 metrów.
Reply
#8

jtjt00 napisał: Jestem również za pomocą płaskiego Kat. 6 płaska, odczyt / zapis z / do mojego Synology DS414 w 110MB / s. Nie powinno być 110M B / s ?
Reply
#9

Moja 15m płaski kabel lan działa również na 1Gbps .
Reply
#10

przejść urządzenie zarządzać wybrać adapter kart lan -Wybierz szybkość i dupleks wybierz 1GB i pełnego dupleksu Wysyłane z GT- I9505 Samsung używając GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)