zmienić nową kartę graficzną . pc wciąż mam problemy
#1

więc dzisiaj kupiłem nową kartę graficzną GTX 1050ti ( mini) . podłączony za pomocą kabla HDMI nie prob dopóki ja uruchomić moją grę . monitorować nagle czarny ekran po 5 minutach w grze , a teraz ten sam problem . Próbowałem wyjmowania karty graficznej do wykorzystania na pokładzie grafiki i to działało . ponownie zainstalować sterownik , poprawne zamocowanie GPU i nadal ten sam problem . sprawdzone sprzętową temp z SPECT i zauważyć wszystko na 30c ale cpu tylko na 90 ~ 99C . Wykorzystanie procesora było na 100% także wtedy, gdy udaje mi się korzystać z komputera . wykonać skanowanie antywirusowe zarówno Malwarebytes i antywirusowe , ale nie wykryto żadnych wirusów bros wiedzieć, jak pomóc lub potrzebujesz więcej informacji?
Reply
#2

1 ) otwarta obudowa 2 ) używać wentylator stojący 3 ) ??? 4 ) Problem rozwiązany
Reply
#3

Słaby przepływ powietrza i po prostu trzeba zmienić chłodzenie procesora ivanykx1 napisał: więc dzisiaj kupiłem nową kartę graficzną GTX 1050ti ( mini) . podłączony za pomocą kabla HDMI nie prob dopóki ja uruchomić moją grę . monitorować nagle czarny ekran po 5 minutach w grze , a teraz ten sam problem . Próbowałem wyjmowania karty graficznej do wykorzystania na pokładzie grafiki i to działało . ponownie zainstalować sterownik , poprawne zamocowanie GPU i nadal ten sam problem . sprawdzone sprzętową temp z SPECT i zauważyć wszystko na 30c ale cpu tylko na 90 ~ 99C . Wykorzystanie procesora było na 100% także wtedy, gdy udaje mi się korzystać z komputera . wykonać skanowanie antywirusowe zarówno Malwarebytes i antywirusowe , ale nie wykryto żadnych wirusów bros wiedzieć, jak pomóc lub potrzebujesz więcej informacji?
Reply
#4

ivanykx1 napisał: cpu przy 90 ~ 99C . Wykorzystanie procesora było na 100% zmianie pasty termoprzewodzącej ?
Reply
#5

ur temperatura procesora zbyt wysoka. moja temperatura procesora tylko 60 stopni .
Reply
#6

u musi być podkręcania , zwykle jeśli pple nie podkręcania , temperatura CPU nie pójdzie powyżej 60 stopni .
Reply
#7

gld998 napisał: zmianie pasty termoprzewodzącej ? Nie mów mi u zainstalować chłodzenie procesora bez wkładania pasty termoprzewodzącej ?
Reply
#8

qwerty_111 napisał: u musi być podkręcania , zwykle jeśli pple nie podkręcania , temperatura CPU nie pójdzie powyżej 60 stopni . W przypadku korzystania z kiepską pastę termiczną lub z jakichkolwiek przyczyn musi wysychać lub sensor temp upadł na siano -przewodowy, Twój bez podkręcania temp będzie wyglądać podkręcania temperatury .
Reply
#9

Tak, gówniany pasty termicznej , próbowałem wcześniej. i tak, gówniany przepływu powietrza, również próbowałem wcześniej. Najlepiej, jeśli można dostać te zagazowano powietrze go oczyścić abit , a następnie ponownie zainstalować nowy cooler CPU ( gdy jesteś na nią).
Reply
#10

RMA GPU
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 4 Guest(s)