Best Place / osoba / Sklep montaż nowego komputera
#1

Co powinienem zrobić? Nie wiem, jak złożyć komputer i chcę , aby uzyskać najtańszy jak na napięty budżet!   Wiem tradepac ma tanie części ale powinny również dać je zebrać ? Słyszałem jakieś " doświadczenia " w starych wątków .. Są one wiarygodne w montażu ?   Jestem Noob z PC , więc muszę niezawodny zespół nie chce później ten przewód, który Śruba zniknął , czy źle .   Eksperci tutaj pls pomóc radą ! Budżet 800 , patrząc na niskim końcu i5 , SSD gt750 (Ti ? ) , 8gbram , dvdwriter , bezprzewodowego .. też obudowa może mieć korzystne 2/3 HDMI / VGA ..
Reply
#2

wystarczy spojrzeć na pctheme Yilong za pomoc u budować, dun przejmować tradepac .
Reply
#3

będzie używał tego komputera wyłącznie do obrotu , pytania: 1 ) zasilane mądry, żadnych problemów , jeśli muszę podłączyć do 3 monitorów ? 2 ) Nie dbam o grafice , ale ponieważ im będzie podłączyć do 3 monitorów , muszę lepszą kartę graficzną ?? wpłynie to ? 3 ) Mam mur między moim pokoju i router i to jest około 25 m od hotelu. Robi Power Line Adapter naprawdę coś zmienić w łączności ? w porównaniu do sieci bezprzewodowej ? 4) Czy wszystkie korpusy pochodzą z VGA, HDMI , podłącz głośniki , złącze słuchawkowe, USB 3.0 ? Czy istnieją osłonek z 2vga i 2hdmi ? DZIĘKI!!!!
Reply
#4

zerochaos , dzięki!! więc powinienem kupić wszystkie części i dać Yilong zebrać za opłatą ?
Reply
#5

streetguy28 napisał: będzie używał tego komputera wyłącznie do obrotu, pytania: 1) zasilane mądry, żadnych problemów, jeśli muszę podłączyć do 3 monitorów? zależy od ur monitora mocy znamionowej. Zacytować: 2) Nie dbam o grafice, ale ponieważ im będzie podłączyć do 3 monitorów, muszę lepszą kartę graficzną ?? wpłynie to? zależy od tego, co u robią. jeśli tylko youtube film jest, że powinno być dobrze z GTX 750ti. renderowania wideo lub gier GTX 980 / R9 390 będzie bezpieczniej. Zacytować: 3) Mam mur między moim pokoju i router i to jest około 25 m od hotelu. Robi Power Line Adapter naprawdę coś zmienić w łączności? w porównaniu do sieci bezprzewodowej? zależy od ur domu PLC. i zależy od bezprzewodowa karta u użyciu, a także router ur jakiego rodzaju. Zacytować: 4) Czy wszystkie korpusy pochodzą z VGA, HDMI, podłącz głośniki, złącze słuchawkowe, USB 3.0? Czy istnieją osłonek z 2vga i 2hdmi? Obudowa pochodzi wyłącznie z gniazda słuchawek i mikrofonu z USB 3.0 jak dla VGA, HDMI z gfx lub mb, jeśli u nie będzie Użyj GFX., podłączenie do głośnika jest wszystko ur MB lub karty dźwiękowej. 2 VGA oraz 2HDMI nv słyszał o nim, chyba że u dun umysł za pomocą ur GFX aby wyjście.
Reply
#6

streetguy28 napisał: zreo chaos, dzięki!! więc powinienem kupić wszystkie części i dać Yilong zebrać za opłatą ? oraz ile za opłatą u może chcesz zapytać go , w przeciwnym wypadku prosimy , jeżeli może on wavier opłaty asemblera .
Reply
#7

dzięki za pomoc Chaos ! Więc najbardziej podstawowe rzeczy muszę wybrać i zaznaczyć to: 1 ) i5 2 ) dysk twardy 3 ) grafiki 4 ) Obudowa 5 ) nagrywarka DVD 6 ) karta sieci bezprzewodowej poprawny? jakie są podstawowe elementy potrzebne mi są te ? Patrzę na cennikach i jestem dość plama o dokładnej liczbie podstawowych elementów Muszę na PC . dzięki jeszcze raz!
Reply
#8

u może spróbuj poszukać tego kolesia zwanego Fortran (jego HWZ nick ) Chciałem kupić od niego pewne części jednak zrobić tylko pełne wiertnice , ale wciąż dał mi zalecenia dotyczące tego, co kupić, aby rozciągnąć mój budżet . bardzo miły facet , jeśli u chcą mogę pm u jego numer .
Reply
#9

MrMundy , dzięki i tak zrobić, PM me ! Więc muszę kupić części od niego też? Czy jego ceny tak tanie, jak tradepac ? Jestem noobem , ale naprawdę chcesz zaoszczędzić pieniądze , ponieważ służy tylko moje "ekstra PC" w domu i wiem, gotowe upewnić więcej ex .
Reply
#10

streetguy28 napisał: MrMundy , dzięki i tak zrobić, PM me ! Więc muszę kupić części od niego też? Czy jego ceny tak tanie, jak tradepac ? Jestem noobem , ale naprawdę chcesz zaoszczędzić pieniądze , ponieważ służy tylko moje "ekstra PC" w domu i wiem, gotowe upewnić więcej ex . hmm u powiedz mu ur potrzeb i budżetu , zobaczyć, co on zaleca u. ale wziąć pod uwagę, że tylko to pełnych systemów. oznacza wszystkie części się z nim , on zebrać i dostarczyć dla u ur domu , sprawdź ur skrzynkę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)