Zapewnienie instalacji usługi dla ASUS Router ?
#1

aureola,   Szukam jakiejkolwiek freelance , które mogłyby naprawić Asus Router RT- N66 ( ) kiedy przełączyć się na ST FibreNet . Jestem gotów zapłacić niewielką opłatę za tę usługę . PM mnie, czy wiesz, kto może wykonać zadanie , będziemy go omawiać .   Dzięki
Reply
#2

Jest to dość proste. Mogę Cię rzeczywistości .
Reply
#3

Dziękuję , bracie Knight_Rider . będę się go podłączyć i skontaktuje się z Tobą . ( Recontract ... singnet zainstalować go ... bla bla ...)
Reply
#4

Tak to będzie dobre doświadczenie , jak również. Jeśli kogoś to zrobić , będziesz zawsze na nich polegać naprawiać żadnych problemów. Tutaj dostaniesz dożywotnią wsparcia usług FOC
Reply
#5

Elementy napisał: Dziękuję , bracie Knight_Rider . będę się go podłączyć i skontaktuje się z Tobą . ( Recontract ... singnet zainstalować go ... bla bla ...) Po prostu trzeba zrobić zdjęcie swojego Singtel configuratios esp routera adres MAC . Reszta to auto . Juat postępuj Asus instrukcjami wyświetlanymi na ekranie . Witamy ASUS RT- N66U do rodziny!
Reply
#6

Mam nadzieję, że u należy zastanowić się, jak masz zamiar umieścić n66u do sieci. albo bezpośrednio do tp ONT -> ont -> n66u -> komputery itp .... lub za pośrednictwem routera tempie tp -> ont -> Tempo - > -> Komputery n66u Oczywiście bezpośrednie połączenie z ont byłoby lepsze pod każdym względem ( mniejsze rachunki za prąd , więcej przestrzeni, restart sieci szybciej, 1 mniej routera ... itd ) Są pewne rzeczy, które trzeba wiedzieć, jeśli zrobisz bezpośredniego połączenia : 1 ) bezpośrednie połączenie może mieć problem , jeśli masz miotv . ( Z tego co słyszałem . Tam nitki na nim) 2 ) miovoice ( linia cyfrowa) wymaga routera tempo ( gniazdko telefoniczne - RJ11 ) do działania , ale istnieje sposób , aby obejść żądając od singnet umieścić linię telefoniczną przez ONT . więc w zasadzie tylko trzeba się martwić o Miotv . powodzenia!
Reply
#7

fleas1 napisał: Mam nadzieję, że u należy zastanowić się, jak masz zamiar umieścić n66u do sieci. albo bezpośrednio do tp ONT -> ont -> n66u -> komputery itp .... lub za pośrednictwem routera tempie tp -> ont -> Tempo - > -> Komputery n66u Oczywiście bezpośrednie połączenie z ont byłoby lepsze pod każdym względem ( mniejsze rachunki za prąd , więcej przestrzeni, restart sieci szybciej, 1 mniej routera ... itd ) Są pewne rzeczy, które trzeba wiedzieć, jeśli zrobisz bezpośredniego połączenia : 1 ) bezpośrednie połączenie może mieć problem , jeśli masz miotv . ( Z tego co słyszałem . Tam nitki na nim) 2 ) miovoice ( linia cyfrowa) wymaga routera tempo ( gniazdko telefoniczne - RJ11 ) do działania , ale istnieje sposób , aby obejść żądając od singnet umieścić linię telefoniczną przez ONT . więc w zasadzie tylko trzeba się martwić o Miotv . powodzenia! MioTV dotychczas swee swee z pamięcią . MioVoice jest ONT dziś więc nie ma problemu . To tak proste, jak Plug and Play.
Reply
#8

Knight_Rider napisał: MioTV dotychczas swee swee z pamięcią . MioVoice jest ONT dziś więc nie ma problemu . To tak proste, jak Plug and Play. dobrze tam u go wydaje można mieć żadnych zmartwień z bezpośrednim połączeniem
Reply
#9

Ten sam problem tutaj , zastanawiając się, czy ja SHLD uzyskać N66 lub N65 ( wydaje się mieć lepszą wydajność ? ) firmware ac66u niestabilny jeszcze prawda?
Reply
#10

Nie chodzi o jego niestabilne . że problem jest u potrzeba zasilacza sieciowego , aby w pełni wykorzystać potencjał , a także jej nie jeszcze sfinalizowane
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)