Problemy z wykorzystaniem routera EnGenius i Android pole tv
#1

Witam wszystkich napotkać pewne problemy przy użyciu routera EnGenius i Android odbioru telewizji Kupiony w Sim Lim .   1. Połączenie bezprzewodowe postrzegane odłączyć po pewnym czasie , ale po tym, jak oddzielić router i ont etc nie stos na szczycie siebie , że jest w porządku. Czy dlatego, że jeśli ciepła ?   2. W oknie android tv mogę również podłączyć kabel Ethernet. Zaleca się, aby połączyć się z routerem bezprzewodowym lub bezpośrednio do modemu ont zamiast ?   3. Każda szybka video streaming android aplikacje polecić? Zauważyłem inne aplikacje widać dość powolna wyjątkiem YouTube
Reply
#2

Wszelkie ktoś pomysł?
Reply
#3

Wszelkie ktoś pomysł?
Reply
#4

hi jest Android TV odmiany dongle HDMI ? Niech zgadnę , używasz prawo adaptera Zdjęcie ac ? nie używaj już tego nie robi . powód , dlaczego WiFi doświadczał zanik jest ze względu na zasilacz będącego poniżej przeciętnej . to po prostu nie może dostarczyć prąd 2A jak zastrzeżono . tutaj jest to, co robisz, spróbuj za pomocą iPhone lub nawet Galaxy Note II zasilacz jak zasilacz , aby spróbować , czy problem przerywania WiFi odchodzi.
Reply
#5

Dzięki za odpowiedź na pkt 1 , btw wszelkie feedbscks w pkt 2 i pkt 3 ? A także i tak , aby wykryć urządzenia USB po starcie android ? Bo za każdym razem trzeba odłączyć i podłączyć do portu USB , aby ponownie wykryć moją myszkę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)