Komputer nie chce się uruchomić , wyczerpaniu pomysłów
#1

Komputer nie chce się uruchomić , wyczerpaniu pomysłów
Reply
#2

Myślę , że jest to kwestia płyty głównej . Ponieważ w ramach gwarancji , spróbuj RMA -ing go .
Reply
#3

spróbuj zresetować baterię CMOS .
Reply
#4

Resetowanie pamięci CMOS za pośrednictwem baterii oraz przycisk reset CMOS. Czy nic nie robią.
Reply
#5

spróbuj kopię mięty z tego i odpiąć dysk twardy i zobaczyć, czy to pójdzie w startowego USB Linux ?? lub DVD startowy http://www.pendrivelinux.com/
Reply
#6

próbowałeś odłączenie wszystkich urządzeń SATA ?
Reply
#7

Mam unplugged wszystko , w każdej kombinacji podłączony / niepodłączony . Jedyne dwa urządzenia SATA mam to napęd dysku twardego i dysk . Gdy te dwa są zarówno odłączony mam do ekranu powitalnego BIOS mówiąc " naciśnij dowolny klawisz, aby wejść BIOS ". Kiedy wciśnij enter lub dowolny inny klawisz na klawiaturze nic się nie dzieje. Próbowałem klawiaturę używałem przed uruchomieniem która nie jest bezprzewodowy . Myślę, że może być problem , przełączane do przewodowego USB i PS / 2 klawiatury z tej samej kwestii . W przeddzień zatrzymał uruchamiania klawiaturę przestał działać. Wymienione baterie myśląc, że to martwy akumulator, ale skończyło konieczności odinstalować i ponownie zainstalować , aby działał poprawnie . Zauważyłem kilka razy przed byłoby powolne starcie lub nie uruchamiać, ale wyłączając ją, a następnie z powrotem na to by uruchomić w porządku. Teraz to nic nie da . Więc z przypadkowego uszkodzenia obwodowego Myślałam mobo zmarł .
Reply
#8

W końcu wszystko, co można zrobić, to wszystko może spróbować porady i zobaczyć, gdzie który idzie , ale można dojść do punktu, po prostu powiedzieć, że jest zrobione i udać się Newegg . przykro to powodzenia
Reply
#9

Tak, przyszedł tu jako ostatni wysiłek rowu nie wybulić pieniądze dla nowego mobo . Liczyłem może ktoś będzie jak " x jest problem ", a następnie voila to naprawione. Chyba będę musiał dać w dostać nowy mobo .. mam nadzieję , że rozwiązuje problem . Kiedy przychodzi będę informować , czy to poprawka .
Reply
#10

Wydaje się, że nie można wejść do BIOS za pomocą klawiatury PS / 2 , który jest problem .. więc jeśli wy un hook wszystkie dyski lub prawie rozebrać deskę do gołej min odpowiedzieć , a ty wciąż nie mogę wejść do BIOS i jak mówisz klawiatury są martwe lub przejść martwe może być nieudana lub nie kontroler USB lub na płycie ??? Nie jestem tam na ręce na wszystko, co mogę zrobić, to przypuszczenie stąd ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)