ViewQwest lub MyRepublic
#1

Jestem całkowicie rezygnując Starhub . Po złożeniu skargi do ich obsługi klienta i zapisywane w Internecie tak wiele razy o ich problem przepustowości korzystającego Strony międzynarodowe , nie ma poprawy . Idę do objęcia drugiego szerokopasmowego chociaż muszę ponosić większe koszty . Kiedy mój kontrakt SH jest w górę lub w chwili, ma to sens ekonomiczny zerwać kontrakt , będę robić.   Pytanie mam teraz jest , które ISP powinien spróbować? I nie będzie już zwabiony promocjach więcej. Chcę solidnej przepustowości. Zapłacić nieco więcej raz w miesiącu warto.   Widzę , że zarówno MyRepublic i ViewQuest mają żadnych planów kontraktowych . Zamierzam spróbować jednego z nich na zewnątrz. Jestem naprawdę przerażona podpisania kolejnej umowy 24 miesięcy, a potem utknąć.   Doceń nikogo z rzeczywistego doświadczenia z obu MyRepublic lub ViewQuest dać mi kilka rad . Moja rodzina nie robi dużo gier . Główne zużycie pasma jest streaming video , głównie z Chin i USA.   Dziękuję Ci.
Reply
#2

Brengene napisał: Jestem całkowicie rezygnując Starhub. Po złożeniu skargi do ich obsługi klienta i zapisywane w Internecie tak wiele razy o ich problem przepustowości korzystającego Strony międzynarodowe, nie ma poprawy. Idę do objęcia drugiego szerokopasmowego chociaż muszę ponosić większe koszty. Kiedy mój kontrakt SH jest w górę lub w chwili, ma to sens ekonomiczny zerwać kontrakt, będę robić. Pytanie mam teraz jest, które ISP powinien spróbować? I nie będzie już zwabiony promocjach więcej. Chcę solidnej przepustowości. Zapłacić nieco więcej raz w miesiącu warto. Widzę, że zarówno MyRepublic i ViewQuest mają żadnych planów kontraktowych. Zamierzam spróbować jednego z nich na zewnątrz. Jestem naprawdę przerażona podpisania kolejnej umowy 24 miesięcy, a potem utknąć. Doceń nikogo z rzeczywistego doświadczenia z obu MyRepublic lub ViewQuest dać mi kilka rad. Moja rodzina nie robi dużo gier. Główne zużycie pasma jest streaming video, głównie z Chin i USA. Dziękuję Ci. MR teraz już nie-Kontrakt plany ... przykro .... a czas oczekiwania jest tak wcześnie, jak na początku maja ... jeśli jesteś gotów czekać. Co do kwestii Chin .. wszędzie taka sama teraz
Reply
#3

Brengene napisał: Jestem całkowicie rezygnując Starhub. Po złożeniu skargi do ich obsługi klienta i zapisywane w Internecie tak wiele razy o ich problem przepustowości korzystającego Strony międzynarodowe, nie ma poprawy. Idę do objęcia drugiego szerokopasmowego chociaż muszę ponosić większe koszty. Kiedy mój kontrakt SH jest w górę lub w chwili, ma to sens ekonomiczny zerwać kontrakt, będę robić. Pytanie mam teraz jest, które ISP powinien spróbować? I nie będzie już zwabiony promocjach więcej. Chcę solidnej przepustowości. Zapłacić nieco więcej raz w miesiącu warto. Widzę, że zarówno MyRepublic i ViewQuest mają żadnych planów kontraktowych. Zamierzam spróbować jednego z nich na zewnątrz. Jestem naprawdę przerażona podpisania kolejnej umowy 24 miesięcy, a potem utknąć. Doceń nikogo z rzeczywistego doświadczenia z obu MyRepublic lub ViewQuest dać mi kilka rad. Moja rodzina nie robi dużo gier. Główne zużycie pasma jest streaming video, głównie z Chin i USA. Dziękuję Ci. Poważnie, jeśli jesteś do streamingu .. Polecam stinktel 10 / 15Mbps, nie żartuję .. jestem doświadczonym użytkownikiem w ciągu ostatnich 4 lat .. ale potem znowu .. mój plan był $ 23 / mth na podstawie specjalnej cenie dept retencji zaproponował mi po mój pierwszy kontrakt z nich miał wygasnąć ..
Reply
#4

Masz ten sam wzorzec konsumpcji jako mnie jednak zrobić dużo gier też. Byłem na Viewqwest przez 5 miesięcy, tak daleko i jestem całkiem zadowolony z usług tej pory. Rodzice Streaming 720p / 1080p na Youku i PPTV bez problemu buforowania , a ja binge oglądać Breaking Bad na Netflix w HD na moim komputerze . Wszystko w godzinach szczytu. Choć istnieje około 1 lub 2 o północy / wcześnie rano w niedzielę konserwacji mam doświadczenie , które było dość niewygodne, ale bez większych problemów do tej pory i NOC był bardzo pomocny każdym razem wysłałem maila / nazwał je .
Reply
#5

Brengene napisał: Jestem całkowicie rezygnując Starhub. Po złożeniu skargi do ich obsługi klienta i zapisywane w Internecie tak wiele razy o ich problem przepustowości korzystającego Strony międzynarodowe, nie ma poprawy. Idę do objęcia drugiego szerokopasmowego chociaż muszę ponosić większe koszty. Kiedy mój kontrakt SH jest w górę lub w chwili, ma to sens ekonomiczny zerwać kontrakt, będę robić. Pytanie mam teraz jest, które ISP powinien spróbować? I nie będzie już zwabiony promocjach więcej. Chcę solidnej przepustowości. Zapłacić nieco więcej raz w miesiącu warto. Widzę, że zarówno MyRepublic i ViewQuest mają żadnych planów kontraktowych. Zamierzam spróbować jednego z nich na zewnątrz. Jestem naprawdę przerażona podpisania kolejnej umowy 24 miesięcy, a potem utknąć. Doceń nikogo z rzeczywistego doświadczenia z obu MyRepublic lub ViewQuest dać mi kilka rad. Moja rodzina nie robi dużo gier. Główne zużycie pasma jest streaming video, głównie z Chin i USA. Dziękuję Ci. Idź do ViewQwest jeśli streaming video z Chin.
Reply
#6

xRenol napisał: Idź do ViewQwest jeśli streaming video z Chin. Do strumienia wideo z Chin, musimy zapisać się ich wolność VPN ?
Reply
#7

Idź ViewQuest do streamingu z Chin.
Reply
#8

Cheong napisał: Do strumienia wideo z Chin, musimy zapisać się ich wolność VPN ? Nie jestem użytkownikiem VQ , więc trzeba czekać na użytkowników VQ doradzić .
Reply
#9

ianlim_88 napisał: Idź ViewQuest do streamingu z Chin. Do strumienia wideo z Chin, musimy zapisać się ich wolność VPN ?
Reply
#10

Użyj co VPN dla Chin streamingu ? Jak Abt TVB dramat ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)