Nowy Gaming Rig
#1

Hi guys budując platformę do lekkiego grania i przyszłej korekty , trzeba niektóre części recc . Chociaż Stan oświetlenia gier używam monitora 144hz 1440p , więc nawet gry dla AAA powinny podjąć pewne uprawnienia do kierowania max fps.   Budżet 2k .   Nie potrzeba : Monitor peryferyjne   Wpisowe listę: i5-6600K OC -stanie Mobo 16GB Ram 2xxgb SSD 1TB HDD PSU cooler CPU powietrza ( mniej konserwacji , blok chłodnicy leniwa wash ) ATX Case ( phanteks Evolv ATX ? ) GTX1070 ???   Czy dopchać w moim budżecie , a nawet obniżyć ?
Reply
#2

ale u gonna SLI w przyszłości?
Reply
#3

Nie SLI ma jak na razie . Mogą uaktualnić do 1080 lub tytanu x.
Reply
#4

Otrzymuj Z170 ekstremum dla mnie najlepszą mobo .
Reply
#5

Hej człowiek po prostu zastanawiasz się, po co budować nową platformę ? Twój bieżący cpu jest nadal bardzo dobre! Może po prostu mocniejsze GPU i dostać SSD , aby dodać do swojego obecnego systemu ?
Reply
#6

Ponadto Kaby Lake CPU Intela wychodzi wkrótce. Być może czekać go odrobinę , ponieważ aktualna jest wciąż dobra. Zamiast tego, lepiej GPU takie jak GTX1070 lub 1080. tylko sugestia
Reply
#7

Hi guys , stary system pozwalając mój wykorzystanie siostra do projektowania graficznego. Budowa od podstaw . Proszę nie odnoszą się do specyfikacji po prawej stronie mojego postu . Dzięki! @luke ASRock extreme 4 ? Ponadto, nie gram w gry czeka chyba że jest bardzo blisko i okazały się mieć ogromny skok wydajności. Aktualne wiadomości o kabylake nie jest to ogromny skok wydajności.
Reply
#8

pestanah napisał: Ponadto Kaby Lake CPU Intela wychodzi wkrótce. Być może czekać go odrobinę , ponieważ aktualna jest wciąż dobra. Zamiast tego, lepiej GPU takie jak GTX1070 lub 1080. tylko sugestia Przez jezioro razem Kaby staje tania będzie w przyszłym roku grudzień Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#9

Wszelkie Bros rodzaju może doradzić komponenty ?
Reply
#10

joshuaho napisał: Bro wysłany u pm , DK , jeśli są w porządku z nim Bro , tam powodu nie zrobił ci odpowiedzieć . Proszę Nie bezwstydnie reklamowania własnych sprzedaży wiertniczej zwłaszcza w tak śmiesznej ceny. Nie jestem świeży w DIY. Wiem, co mogę zrobić z Wynajem 1,8 tys . Dotknij swoje serce poważnie, jeszcze śmie powiedzieć, że będę mieć budżet $ 200 w lewo swee przechowywanie swee kupuj. Twój build ma przechowywania chcą zgrać początkujących off w tym rodzaju cenie. NZXT H440 (czerwony / czarny tematu) I7-4790k + Z97 MSI gier 7 mobo ( ATX ) Gtx 980ti gigabajt siła wiatru 8GB RAM w LED 760W Sea Sonic GOLD modułowa System Windows 10 PRO Twoje propozycje można zdobyć dla brandnew w pudełku @ $ 209 + 598 + $ 770 + $ 60 + 195 + $ 35 = $ 1867 BRAND NEW z lokalnego PCT / tp z lokalnym gwarancją bez użycia lazada / qoo10 / Amazon. Goodluck sprzedaży swojego używanego śmieci po kosztach .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)