[Pytanie ] Jak zmierzyć ile internetowej warto ?
#1

Cześć wszystkim. Przepraszam jeśli napisałem ten wątek w niewłaściwym miejscu, ponieważ nie mogę znaleźć tytuł, który jest odpowiedni dla tego zapytania, więc wybrać najbardziej powiązany wątek.   Mam pytanie na temat tworzenia i projektowania strony internetowej. Obecnie robię internetową jako niezależny.   Chciałbym zadać kilka profesjonalistów jak tu zacytować Ci swojego klienta za cenę stronie? Szczerze mówiąc jest to pierwszy raz, gdy rzeczywiście sprzedać własne robót na rzecz innych ludzi, więc muszę sprawdzić cenę rynkową, zanim zostanie wydana.   Obecnie mam strony internetowej w oparciu o Flash, z niektórych danych po stronie serwera PHP i xml. Jest to bardzo prosta strona flash z głównej funkcjonalności do wynajęcia sklep użytkowników wokół produktów i dodać je do koszyka. Będą NOTIFED poprzez e-mail, jeśli kupują produkty. I kilka innych stron, takie jak o nas i kontaktów itp   Chciałbym pokazać wam wszystko na stronie internetowej, ale nie jestem pewien czy to zasad HWZ pozwala mi pisać inne hiperłącze. Jak na tej stronie jest rodzajem działalności związanych Obawiam będzie łamać zasady reklamy. Ale jeśli wymaga to zobaczyć Chętnie PM ci adres, czy ktoś z was może odpowiedzieć na moje pytanie. Dziękuję Ci.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)