Bezprzewodowych lub Homeplugs
#1

Cześć,   Będzie zainstalowanie Singtel Fiber 300Mbps ten usiadł . Jako modem będzie w salonie , mój pulpit na gabinet nie będzie miał bezpośrednie połączenie z modemem. Dlatego też, biorąc pod uwagę następujące opcje:   1. dwupasmowe karta sieci bezprzewodowej ( Patrząc na adapterów asus ) 2. Start Wtyczki ( Aztech ? )   Która opcja dla najlepszej wydajności przepustowości ?   Dzięki!
Reply
#2

Dla homeplugs , uzyskać typ AV2 600Mbps .
Reply
#3

jtjt00 napisał: Dla homeplugs , uzyskać typ AV2 600Mbps . Tak ... znaczy lepsza niż bezprzewodowa?
Reply
#4

u można zapominać Wireless-N podwójny zespół. chyba SingTel daje u routera Wireless- AC, w przeciwnym razie będzie to b drogie w zakupie zarówno router, zasilacz i odbiornik AC. homeplugs AV2 r tanie n dobre. ale bez użycia kabla cat6 , każda inna metoda mayb wyzwanie trafić 300Mbps konsekwentnie.
Reply
#5

ah_kiat napisał: Tak ... znaczy lepsza niż bezprzewodowa? Zależy od budżetu yr , jeśli u stanie zapewnić bezpośredni linii wzroku między routerem AC & odbiornika i gotów wydać $ 269 na AC68 -U & $ 139 na odbiorniku PCE68 , pls iść do rozwiązania bezprzewodowej ! Taki combi z łatwością mógł trafić > 200Mbps . 600mbps homeplugs z drugiej strony nie tylko dostarczyć niskiej klasy 100 + Mbps jeśli u're szczęście. Yr portfel, wybór yr
Reply
#6

Korki domu są na chybił trafił ... albo uzyskać niesamowite prędkości lub te naprawdę gówniany . W tym sensie wifi jest bardziej niezawodny.
Reply
#7

j_t_fusion napisał: Korki domu są na chybił trafił ... albo uzyskać niesamowite prędkości lub te naprawdę gówniany . W tym sensie wifi jest bardziej niezawodny. zarówno r nie doskonały. wifi (zwłaszcza wireless- n n poniżej) r nie wielki dla zamiejscowych N R zależnego od ścian n filarach. Korki home r zależy od stanu przewodu elektrycznego. FRM własne doświadczenie , jednak najnowsza technologia wtyczka domu r teraz o wiele lepiej niż wcześniej gen (tych w 85 / 200Mbps ). stosując 600mbps korki domowe na moim miejscu , to konsekwentnie hit 60% do 95 % prędkości mojego włókna 100Mbps . Wireless-N 2.4 / 5GHz może uderzyć tylko 20 do 40% ( w tym samym środowisku ) .
Reply
#8

Tylko niektóre aktualizacje . Kupiłem parę sineoji 600mbps wtyczkami domowych AV2 . Podłączanie do gniazda bezpośredniego ( podwójna rodzaju podstawki) . Można osiągnąć tylko przy większości 60mbps . Ustawiać : 1. Cat6 / 7 kable były używane. 2. Nie używając multi- korki . Pozostałe gniazda mają wiele urządzeń na nim ( modem , TV, itp) . Nie wiem, czy to jest czynnikiem przyczyniającym się . 3. Dom jest mniej niż 10 lat HDB . Rozczarowany homeplugs , udał się do kupy dwuzakresowy adapter bezprzewodowej : Asus USB- AC56U . Z pełnym pasku sygnałów 5GHz osiągnięcie ABT 120-140mbps . Myślę, że to najlepsze , co mogę mieć inne niż bezpośrednie okablowania.
Reply
#9

będzie testowanie z bezpośrednim kablem wystarczy , aby dowiedzieć się najlepszą wydajność można uzyskać za połączenia włókien maszynowego ? dla sineoji , test z bezpośrednim wtyczki do ściany na obu końcach dla lepszego wyniku .. Mam nadzieję, że może mi dać dobry wynik w przyszłym tygodniu dla moich 300Mbps
Reply
#10

audiovideo napisał: będzie testowanie z bezpośrednim kablem wystarczy , aby dowiedzieć się najlepszą wydajność można uzyskać za połączenia włókien maszynowego ? dla sineoji , test z bezpośrednim wtyczki do ściany na obu końcach dla lepszego wyniku .. Mam nadzieję, że może mi dać dobry wynik w przyszłym tygodniu dla moich 300Mbps Bezpośredni Cat 6 kabel daje mi ard 320+ Mbps . Jestem już przy użyciu bezpośredniego wtyczkę do ściany . Wystarczy tat gniazdka jest podwójnie jeden . Jednym z zastosowań dla wtyczki do domu ... z drugiej strony używanie gniazdo do multiplugs .... oba zakończenia stosować bezpośredniego ścianę ... nadal nie uzyskać dobre wyniki ....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)