Starhub 100Mbps bezpłatny Fibre
#1

Witam wszystkich, dostałem telefon od Starhub i zaoferowali 12 miesięcy za darmo planu 100Mbps Fibre . Jednak nie mogę przerwać spotkanie , które zostaną objęte SGD200 ++ kary . Mogę zrezygnować w każdej chwili po instalacji w ciągu roku . Po roku , opłata będzie SGD42 miesiąc . Wszelkie bro tu dostał tego rodzaju oferta? Teraz jestem trochę zaniepokojony , że to oszustwo.
Reply
#2

Więcej szczegółów
Reply
#3

wyznaczyć wizytę przyjść zainstalować router 14 stycznia . Istniejące połączenie kablowe dla mojego telewizora nie zostanie przeniesiony . To jest tylko dla internetu. Mówili, że to oferta kilku wybranych klientów .
Reply
#4

Free 12 miesięcy płacić kolejne 12 miesięcy , ile
Reply
#5

po 12 miesiącach wynosi 42 $ miesięcznie. Można wybrać , aby nie kontynuować po tym.
Reply
#6

FOC www ? Woah brzmi jak dobry interes ...
Reply
#7

jeśli się nie mylę , jest opłata wypowiedzenie szerokopasmowego włókna 30 ++ ? nawet po zakończeniu kontraktu , który wynosi 12 miesięcy dla Ciebie
Reply
#8

Że u trzeba przeczytać drobnym drukiem ....
Reply
#9

gundambob napisał: Witam wszystkich, dostałem telefon od Starhub i zaoferowali 12 miesięcy za darmo planu 100Mbps Fibre . Jednak nie mogę przerwać spotkanie , które zostaną objęte SGD200 ++ kary . Mogę zrezygnować w każdej chwili po instalacji w ciągu roku . Po roku , opłata będzie SGD42 miesiąc . Wszelkie bro tu dostał tego rodzaju oferta? Teraz jestem trochę zaniepokojony , że to oszustwo. Starhub szerokopasmowego wolne włókna na 1 rok ?
Reply
#10

Tak. Rozmawiałem z Starhub . COO powiedział mi, że też.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)