Gdzie kupić 220V / 12V 2A AC- DC
#1

Każdy wie , w którym sklepie można kupić na 220V / 12V 2A AC- DC w Sim Lim Square i Sim Lim Tower?   Mój router nie ma żadnej mocy . Używane multimetru i okazało się, że zasilacz jest zepsuty .
Reply
#2

Można dostać w większości sklepów w SLT . Multilink na B1 obok schodów ruchomych ma duży wybór , po lewej stronie sklepu. Porównaj ceny z innych sklepach też.
Reply
#3

Dzięki. Uratowałeś mi dużo czasu. W przeciwnym razie może mam szukać wysokie i niskie.
Reply
#4

Zazwyczaj router 1-1.5A dlaczego twoje tak wyjątkowe 2A ?
Reply
#5

w przypadku mniej pilnych bro , można spróbować ebay ... Jednak należy zwrócić uwagę na typ gniazda wtykowe aka jak niektórzy z nich jest usinf ostrym pinowego typu.
Reply
#6

dRu1D napisał: w przypadku mniej pilnych bro , można spróbować ebay ... Jednak należy zwrócić uwagę na typ gniazda wtykowe aka jak niektórzy z nich jest usinf ostrym pinowego typu. Tak wielkość wtyczki powinny być brane pod uwagę.
Reply
#7

Cirrus Logic napisał: Każdy wie , w którym sklepie można kupić na 220V / 12V 2A AC- DC w Sim Lim Square i Sim Lim Tower? Mój router nie ma żadnej mocy . Używane multimetru i okazało się, że zasilacz jest zepsuty . u mogą spróbować SLT # B1-27 ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)