Opcje dla bezprzewodowego punktu dostępowego do 3 piętrowym budynku
#1

Drodzy zebrani,   Kompletny NOOB w sieci domowej i zasięgnięcia porady na temat połączenia sieciowego :   Mam dom 3 kondygnacyjny o strukturze okablowania Cat 6 zrobić, ale wtyczki RJ 45 nie podłączony i nie patch panel wykonanej przez dewelopera .   Moje intencje :. DIY wtyki RJ 45 , zarejestrować się Singtel nieograniczona włókna 1GB planu TP- > ONT- > RT N56U (istniejące modemu na moim starym miejscu z 4 portami Gigabit TP ONT i N56U wszystkich w pomieszczeniu gospodarczym na 1. piętrze ) -> 3 cat6 strukturę kablową i ostatni port do podłączenia do 8 kanałów switch - > zorganizowany Cat 6 kabli ( w sumie 9 ) -> RT AC 3200 vs EA AC 87 (na poziomie 2 )   Poszukiwany następujące informacje : 1. Przede konfiguracji możliwe? 2. RT AC 3200 vs EA AC 87 ( poziom 2 ) - rozważania są koszty ( $ 100 poza dla AC3200 ) ; Zasięg bezprzewodowej; Prędkość bezprzewodowej . 3. Każda zmiana polecić powyższej konfiguracji ?   Dzięki KW
Reply
#2

jamesbondjur napisał: Drodzy zebrani, Kompletny NOOB w sieci domowej i zasięgnięcia porady na temat połączenia sieciowego : Mam dom 3 kondygnacyjny o strukturze okablowania Cat 6 zrobić, ale wtyczki RJ 45 nie podłączony i nie patch panel wykonanej przez dewelopera . Moje intencje :. DIY wtyki RJ 45 , zarejestrować się Singtel nieograniczona włókna 1GB planu TP- > ONT- > RT N56U (istniejące modemu na moim starym miejscu z 4 portami Gigabit TP ONT i N56U wszystkich w pomieszczeniu gospodarczym na 1. piętrze ) -> 3 cat6 strukturę kablową i ostatni port do podłączenia do 8 kanałów switch - > zorganizowany Cat 6 kabli ( w sumie 9 ) -> RT AC 3200 vs EA AC 87 (na poziomie 2 ) Poszukiwany następujące informacje : 1. Przede konfiguracji możliwe? 2. RT AC 3200 vs EA AC 87 ( poziom 2 ) - rozważania są koszty ( $ 100 poza dla AC3200 ) ; Zasięg bezprzewodowej; Prędkość bezprzewodowej . 3. Każda zmiana polecić powyższej konfiguracji ? Dzięki KW Jeśli masz dużo ścianie za pomocą AP z 2.4GHz jest bezpieczniejszy . ac87 ea ma 2.4
Reply
#3

Co będę sugerować używasz PoE AP każdym piętrze , w zależności jak grube jest ur betonu . U może spróbować użyć 1 PoE AP @ 2 piętrze najpierw zobaczyć jak zasięg bezprzewodowy . Najlepszy będzie mieć 1 AP na każdym piętrze. ONT | N56U | 16 Port niekontrolowana swtich | Gigabit PoE Adapter / Injector ( wliczony gdy u kupić AP ) | 2nd Floor Ubiquiti Unifi UAP -AC ( $ 507)
Reply
#4

Ont ~ ~ routera ( zainstalowania AP) na poziomie 2 ~ ( zainstalować ap) na poziomie 3 Mam nadzieję, że każdy miał dostęp do wifi Flor
Reply
#5

Jestem w takiej samej sytuacji. Ale na moim przypadku muszę zewnętrznego PoE AP. Każda marka lub model polecacie? Wydaje się większość sklepów pchania albo EnGenius lub Ubiquiti .
Reply
#6

fastcar napisał: Jestem w takiej samej sytuacji. Ale na moim przypadku muszę zewnętrznego PoE AP. Każda marka lub model polecacie? Wydaje się większość sklepów pchania albo EnGenius lub Ubiquiti . Możesz spróbować Cisco WAP121 / WAP321 / WAP371 jednopunktowy konfigurację. Wszystkie są Poe Wireless AP z sufitu lub ściany wierzchowca . http://www.cisco.com/c/en/us/product...ata_sheet.html http://www.cisco.com/c/en/us/product...78-732143.html
Reply
#7

johnny chai napisał: Ont ~ ~ routera ( zainstalowania AP) na poziomie 2 ~ ( zainstalować ap) na poziomie 3 Mam nadzieję, że każdy miał dostęp do wifi Flor Yah myślę, że to jest najlepsza konfiguracja sieci Re -name AP każdym piętrze jako XXX_2nd , XXX_3rd Myślę DAP- 1665 za pomocą przycisków D -Link jest wystarczająco dobry Liao . Najlepszy czas, aby podczas SITEX .
Reply
#8

Marack napisał: Yah myślę, że to jest najlepsza konfiguracja sieci Re -name AP każdym piętrze jako XXX_2nd , XXX_3rd Myślę DAP- 1665 za pomocą przycisków D -Link jest wystarczająco dobry Liao . Najlepszy czas, aby podczas SITEX . Dobrym rozwiązaniem jest pojedynczy identyfikator SSID którego roaming wokół domu i gdziekolwiek jesteś , nawet głos Whatsapp nie rozłączy . Ton ppl prośbą w bezprzewodowej dostał najlepszy sygnał . Za to, co wiem, co routery bezprzewodowe są takie same + \ - trochę inny sygnał . Nie router bezprzewodowy może pokryć duży dom , chyba że masz dobry klient sieci bezprzewodowej na swoim końcu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest jeszcze wiele bezprzewodowej AP wokół domu . Nie extendera ale przewodowy bezprzewodowy AP .
Reply
#9

Tak , zgadzam się z ludźmi, sugerując przy użyciu punktów dostępu bezprzewodowego , a nie są one bardziej wiarygodne. jeśli nie przeszkadza z wykorzystaniem Wireless-N tylko można dostać Cisco 3602i na ebay za mniej niż US $ 100 zaczerpnąć wtryskiwacz zasilania przez kolejne $ 15 do $ 20 i jesteś dobry, aby przejść . Ten punkt dostępowy potrzebuje konfigurowanie ale jednak istnieje wiele dokumentacji tam w witrynie cisco , blogach i YouTube filmy , które nie byłoby tak trudno założyć . Używam 3 z nich przy okazji i do tej pory są dobre , nie ma potrzeby , aby zresetować routerów bezprzewodowych już. Cisco 3602i na ebay
Reply
#10

zgadzam się z tobą , używam Singtel 1GB nieograniczony Fiber z Ruckus ZF7363 Wireless-N dojazd do tej pory nigdy point mieć problem dla mnie. ridney napisał: Tak , zgadzam się z ludźmi, sugerując przy użyciu punktów dostępu bezprzewodowego , a nie są one bardziej wiarygodne. jeśli nie przeszkadza z wykorzystaniem Wireless-N tylko można dostać Cisco 3602i na ebay za mniej niż US $ 100 zaczerpnąć wtryskiwacz zasilania przez kolejne $ 15 do $ 20 i jesteś dobry, aby przejść . Ten punkt dostępowy potrzebuje konfigurowanie ale jednak istnieje wiele dokumentacji tam w witrynie cisco , blogach i YouTube filmy , które nie byłoby tak trudno założyć . Używam 3 z nich przy okazji i do tej pory są dobre , nie ma potrzeby , aby zresetować routerów bezprzewodowych już. Cisco 3602i na ebay
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)