$ 850.00 platformę do gier
#1

Hi Bros i siostra Potrzebuję waszej pomocy polecić mi jakąś platformę do gier dla mojego najlepszego przyjaciela dostał budżet $ 850.00   odtwarzanie gier, MS Office , AutoCAD   że potrzeba co najmniej 3 wnękę napędu HDD   mobo trzeba mieć Port HDMI dla niego podłączyć swój telewizor     do przechowywania mądry, 1TB     dun potrzeba : klawiatura, mysz , głośniki     pc motywy wolą     Dziękuję Ci   johnnychai
Reply
#2

Znalazłem niektórych częściach ODD : ASUS 24X DVD -RW SATA OEM $ w wysokości 25,00 HDD : Toshiba 1TB 7200RPM 2yrs $ +64,00 lub SEAGATE 1TB 64MB SATA3 2yrs $ +70,00
Reply
#3

jakie gry będzie mógł kontynuować grę ? potrzebują dobrego GPU ? następna jak ciężki jest zadaniem AutoCAD ? normalne 2d ?
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: jakie gry będzie mógł kontynuować grę ? potrzebują dobrego GPU ? następna jak ciężki jest zadaniem AutoCAD ? normalne 2d ? L4D wywołanie Blackshot of Duty Modern Warface . yes.basic Projektowanie
Reply
#5

UPS UPS UPS
Reply
#6

Jestem ciekaw , dlaczego u wolą pcthemes ? dun one oferować najlepsze ceny u know .
Reply
#7

MianBaoFren napisał: Jestem ciekaw , dlaczego u wolą pcthemes ? dun one oferować najlepsze ceny u know . Bro , nie najlepsza cena ale oferują najlepsze wsparcie dla mojego komputera Miałem 6 pc jak wszyscy z komputera tematów
Reply
#8

właściwie dlaczego nie można po prostu pójść do PCT i powiedz im swój budżet
Reply
#9

mini_cow napisał: właściwie dlaczego nie można po prostu pójść do PCT i powiedz im swój budżet Mój przyjaciel potrzebuje cytatów najpierw przed zakupem
Reply
#10

Wszelkie polecam zbudować
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)