Starhub linii telefonicznej przekazywanie połączeń dziwne
#1

Przez ostatnie 2 lata miałem subskrybować zagłębianie opakowaniu. Pochodzi ze wszystkimi telewizji kablowej, Max Online , telefon do domu ... I zostały odbieranie połączeń z prośbą o TAXI w środku nocy lub czasami rano. To nie dzieje się od czasu, kiedy przełączyć na Starhub . Zgłaszali ten problem do nich, ale oni zawsze nie dostać się do mnie i mówi mi zrobili coś . Cóż .. to wciąż się dzieje ... Jestem naprawdę bardzo zadowolony z Starhub . Ostatnio ktoś zmienił mój adres rozliczeniowy bez mojego zezwolenia i StarHub mi będą badać , ale do dziś nie ma połączenia z nimi. -_- " Kinda zrezygnował z nich. Ale każdy z was jest w obliczu tego rodzaju problemu , jak do Ciebie dzwoni środku nocy prośbą o taksówką ? Proszę podzielić . TKS
Reply
#2

Może numer nadawany był używany przez tych małych rezerwacji taksówki ..
Reply
#3

Ktoś reklamowane jako numer taxi ? lol
Reply
#4

zadzwoń Sh zmienić numer.
Reply
#5

idez_jh napisał: Przez ostatnie 2 lata miałem subskrybować zagłębianie opakowaniu. Pochodzi ze wszystkimi telewizji kablowej, Max Online , telefon do domu ... I zostały odbieranie połączeń z prośbą o TAXI w środku nocy lub czasami rano. To nie dzieje się od czasu, kiedy przełączyć na Starhub . Zgłaszali ten problem do nich, ale oni zawsze nie dostać się do mnie i mówi mi zrobili coś . Cóż .. to wciąż się dzieje ... Jestem naprawdę bardzo zadowolony z Starhub . Ostatnio ktoś zmienił mój adres rozliczeniowy bez mojego zezwolenia i StarHub mi będą badać , ale do dziś nie ma połączenia z nimi. -_- " Kinda zrezygnował z nich. Ale każdy z was jest w obliczu tego rodzaju problemu , jak do Ciebie dzwoni środku nocy prośbą o taksówką ? Proszę podzielić . TKS zrób sobie przysługę prosi drugą końcówkę , co liczba oni wybierania, a co taksówki firma starali się połączyć. nagrać rozmowę / s , jeśli to tylko możliwe i przekazuje wszystkie informacje do SH
Reply
#6

yup .. Poprosiłem ich, co oni numer dzwoni .. Oni wspomniał mi , że wybrany numer jest 6552 1111 .. Znam tych ppl nie grają punk bo oni naprawdę brzmiało muszą taksówkę. -_- "Ja donoszą liczbę razy, aby Starhub . Nazywali mnie tylko raz, aby uzyskać więcej szczegółów , po tym żaden dźwięk nie ma obrazu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)