Zalecenie HTPC
#1

Witam wszystkich,   Szukam HTPC (DIY i półki ), jednak jestem nowy w tym więc potrzebuję trochę doradzić tutaj .   1. small form factor ponieważ nie ma zbyt wiele miejsca dla typowego stacjonarnego wieży obok telewizora .   2. Gra głównie filmy i muzykę, posiada pełnoprawny PC ( gier , Torrent w moim pokoju). Prawdopodobnie przenieść większość dramatu , pokazuje z mojego pokoju komputer do HTPC (THR LAN ) i grać na dużym ekranie telewizora .   3. Czy te off HTPC półki przeczytać .str cos jakiegoś filmu nie mają napisów i trzeba oddzielnie pobrać .str i umieścić je w tym samym folderze ?   4. Również niektóre filmy pochodzą z multi sub języka. Mogę je wybrać za pomocą zwykłego odtwarzacza PC z kodeków K-Lite . W stanie to zrobić z HTPC ?   5. Każdy build zalecenie będzie to dobry początek.   Dzięki
Reply
#2

HTPC jest tylko PC SFF . Cokolwiek można zrobić na pełnowymiarowym komputerze , można to zrobić na HTPC . Wymagania sprzętowe są minimalne.
Reply
#3

Nie mogę zacytować właściwie tak przyzwyczajeni screenie . Wtf ? To szalenie oznaczony Intel NUC można wysiąść Amazon za US $ 336.99-386 https://www.amazon.com/Intel-NUC6i5S.../dp/B018Q0GN60
Reply
#4

double post .
Reply
#5

Zotac Zboxes oczywiście. Wystarczy zapytać Dr_Disciple . można nawet dostać pasywnie chłodzony z nich , ponieważ twoje wymagania nie są wysokie
Reply
#6

Phyber napisał: 3) Następnie przechodzimy do kontroli. Jasne, klawiatura i mysz wystarczyłyby w środowisku biurko komputerowe, ale w salonie, posiadające klawiaturę i mysz wygląda odrobinę dziwne. Bardziej eleganckim rozwiązaniem jest użycie combo klawiatury myszy, a nawet lepiej, coś mini rozmiarze, to jest nie większy następnie pilota telewizyjnego. Coś takiego nie będzie wyglądać na miejscu w salonie i ma pełne funkcje klawiatury / myszy. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Jeśli bardziej ryzykowny, może nawet sprawić, że korzystanie z tabletu i emulować klawiaturę / mysz, a jako kontrolę wirtualnego. Działa to nawet najlepiej, jeśli są wykorzystywane w połączeniu z kontrolą tablet Kodi za. Tylko moje 2 centy. Wielu użytkowników HTPC jak ja używać zintegrowanej klawiatury + touchpad bezprzewodowe rozwiązanie takiego: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Więcej ludzi będzie używać non-LED tańszą alternatywę takiego: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Dla wspomnianego rozwiązania jest dobre dla mobilności, lecz istnieje już iOS i Android aplikacje na smartfony za to.
Reply
#7

I pm Dr_Disciple już jednak żadnej odpowiedzi od niego jeszcze . Właściwie jeśli pomyśleć o tym, własny koszt DIY może być bardziej kosztowne i somemore tak duże ! Myślę Cubi i Zotac wydaje się dobrym rozwiązaniem tylko, że Cubi należy zakupić osobny dysk i RAM . Moje wymóg dość prosty , tylko patrzeć Nia wideo oprócz tego, że może jakiś film może być HD lub 4k więc procesor musi być w stanie działać bez opóźniony. Cena mądry, korzystnie poniżej $ 500 ba .
Reply
#8

jeśli można znaleźć niewykorzystane stary laptop wokół , może rozważyć zastosowanie tego. Nadal używam 10- lat ThinkPad T60 , jak HTPC , ustawić auto sen, obudzić go z myszy , gdy są potrzebne . nie można odtworzyć wideo 1080p na początku, ale rozwiązania , które poprzez dodanie Broadcom Kryształ HD PCI Express Mini
Reply
#9

Używa tego w ciągu ostatnich sześciu lat Ostatnio rekonfigurowane dla Kodi . Wcześniej używając MediaPortal i WMC .
Reply
#10

Z mojego doświadczenia , myślę, że coraz NUC jest droga dla HTPC . Używam mojego Intel NUC z i3 5010U , i myślę, że wszystko przebiega gładko . Procesory Skylake U powinny wspierać 4K60 dekodowania tak, to powinna ona obejmować niemal każdy aspekt HTPC . Jedynym problemem jest to, że może to być bardzo kosztowne, ponieważ trzeba będzie uzyskać RAM , dysk twardy i system operacyjny. wydajność w grach jest tak tak , w zależności od rodzaju gry grasz. I mają tendencję do gry indie lub stare tytuły , więc działa na tyle dobrze, na HTPC . Również czuję się gier na HTPC podpięty do telewizora w salonie jest bardzo trudne, jeśli nie ograniczaj się do gier , które działają dobrze z kontrolerów gier . Uważam, że to bardzo trudne do korzystania z klawiatury i myszy w salonie , zwłaszcza gdy używasz tych klawiatur bezprzewodowych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)