[Pomoc ] Jak rozwiązać ten problem?
#1

Jak widać poniżej , mój pulpit startowy do tego okna, a następnie zakończone. Czy istnieje jakiś sposób, aby uruchomić do ekranu , który pokazuje ikony pulpitu (w / o okna wykazujące foldery ) ? Nie mogę sobie przypomnieć, co zainstalować , zanim okaże się to . Proszę o poradę. Dzięki dla wszystkich , którzy czytają ten wątek .     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Wszystkie programy > startup sprawdzić, czy u dodany skrót do folderu tam ...
Reply
#3

Nie, nie było tam skrót ... więc co może być przyczyną ? hlots123 napisał: Wszystkie programy > startup sprawdzić, czy u dodany skrót do folderu tam ...
Reply
#4

Można także spróbować searchg za pomocą Autoruns ...
Reply
#5

To powinno wystarczyć , aby przywrócić z powrotem już tylko pulpicie ekranu : - Start - > Uruchom -> Regedit - Idź do HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon i zmienić Userinit do " C : \ WINDOWS \ system32 \ userinit.exe "
Reply
#6

Nie, wciąż nie może .... może ktoś pls help me ? Potrzebuję porady od ekspertów ... tungsten2 napisał: To powinno wystarczyć , aby przywrócić z powrotem już tylko pulpicie ekranu : - Start - > Uruchom -> Regedit - Idź do HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon i zmienić Userinit do " C : \ WINDOWS \ system32 \ userinit.exe "
Reply
#7

spróbuj poszukać informacji w internecie , ale nadal nie mogliśmy rozwiązać , więc post tutaj z nadzieją , że ktoś może mi pomóc ....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)