Możliwość wyłączenia wentylatora GPU ? (Stary GPU)
#1

Zauważyłem nowe GPU wyłącza się automatycznie jego wentylator na biegu jałowym i niskich temperatur ( 60 ° C ?). Czy to możliwe , aby ustawić to na starszych GPU ? Konkretnie mój obecny MSI GTX760 Gaming .   Na MSI dopalacz , mogę tylko ustawić najniższy 34 % wentylator. Ustaw dowolne niższe, a wentylator nie pracuje poniżej nadal . Każdy wie, czy nie ma innego oprogramowania / firmware , który pozwala na to ?   Teraz , mój powód próbuje to zrobić, aby zapobiec gromadzeniu się kurzu . Biorąc pod uwagę moją sprawę ( SG13 ), gdzie GPU zasysa powietrze bezpośrednio z boku. (Chociaż mam filtrów magnetycznych na otwory ) . Zresztą przez większość czasu jest bezczynny mój GPU , unosząc około 35 ° C z 34 % wentylator.
Reply
#2

dun , że tak , ponieważ jest to nowa technika , która jest kontrolowana przez sprzęt i oprogramowanie sterownika , więc jest dość dużo nie mogę tego zrobić, innym sposobem jest ustawiony na niższych fanów prędkości jeżeli temperatura wynosi od 0 stopni do 50 stopni. * PS : nie wiem, czy to nawet może pracować XD
Reply
#3

niska temperatura w rdzeniu nie oznacza niskiej temp na VRM to samo stosuje się do płyty głównej i zasilacza Nie kupuję tego trybu ECO historię .... musi dać minimalny przepływ powietrza do wszystkich części
Reply
#4

u dun chcą zobaczyć fajerwerki NPR w domu Wiem tomolo jest NPR , ale nie jest to sposób, aby to uczcić
Reply
#5

Longview napisał: u nie chcą widzieć NPR fajerwerki w domu yr Wiem tomolo jest NPR , ale nie jest to sposób, aby to uczcić
Reply
#6

harharhar napisał: Zauważyłem nowe GPU wyłącza się automatycznie jego wentylator na biegu jałowym i niskich temperatur ( 60 ° C ?). Czy to możliwe , aby ustawić to na starszych GPU ? Konkretnie mój obecny MSI GTX760 Gaming . Na MSI dopalacz , mogę tylko ustawić najniższy 34 % wentylator. Ustaw dowolne niższe, a wentylator nie pracuje poniżej nadal . Każdy wie, czy nie ma innego oprogramowania / firmware , który pozwala na to ? Teraz , mój powód próbuje to zrobić, aby zapobiec gromadzeniu się kurzu . Biorąc pod uwagę moją sprawę ( SG13 ), gdzie GPU zasysa powietrze bezpośrednio z boku. (Chociaż mam filtrów magnetycznych na otwory ) . Zresztą przez większość czasu jest bezczynny mój GPU , unosząc około 35 ° C z 34 % wentylator. Właściwie nie byłoby zbyt dużo kurzu zabudowane nawet jeśli fani są zatrzymane . Więc proponuję u utrzymać wentylator .
Reply
#7

Dzięki za wszystkie wejścia. Chyba to nie jest warte wysiłku w ogóle wtedy haha. Powinien po prostu zachować czyszczenia kurzu raz na jakiś czas .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)