Re - zamówieniu 10 Mbps Mio domowe
#1

Cześć wszystkim,   Moja 10Mbps Mio Home ( $ +59,90 / mth ) kontrakt wygasa koniec marca 11. Mam powołany 1688 i powiedziano mi , że jeśli będę recontract od dziś będę miał co następuje: -   a) Strona 10Mbps Mio @ $ 56.60 / mth b) 2 mies darmowe abonamenty c ) Darmowy Kanał telefonu ... nie jestem pewien , ile warta d ) kanał 22 genealogicznego ... ale nie muszę go wcale e) 1.5Mbps moile Szerokopasmowy ... ale to jest bezużyteczny, ponieważ nie mam modem USB.     Myślałem, że umowa recontract nie był wielki . Ponadto uaktualnić żaden modem . Kopalnia wciąż białe pole 2701 .   Tak, mogę sprawdzić , czy ktoś ma lepszą ofertę recontract niż to? Bo czytałem, że niektórzy z nas są w stanie recontract szerokopasmowych 10Mbps na tylko 23 $ . Nie mogę się zdecydować, czy należy recontract .   Czy Doceniam radzi .   Z góry bardzo dziękuję..!!
Reply
#2

Podpisać w górę 66 $ 4 + $ na planie miesiąc przez 24 miesięcy. pochodzi z laptopa i dongle 3G.
Reply
#3

UPZ dla wszystkich, aby udostępnić .. jestem uprawniony do recontract Mio domu ... myślenie coraz 10Mbps Sport mio .. Obecnie płacą : home mio 10Mbps $ 56.90 + pakiet sportowy (25 $ - 10 % ) + VAT = $ 24.08 $ 80.98 Ogółem Oferowany: Mio Strona główna Sport 10Mbps $ 78,90 ( zapisz jak 2 $ / miesiąc) Darmowa subskrypcja 1 miesiąc Bezpłatny telefon DECT . 2 letni kontrakt . Nie bardzo atrakcyjne dla mnie, więc nie biorę go.
Reply
#4

Może czekać na to pokazać w grudniu ? Kopalnia również nie więcej kontraktu , ale mój jest po prostu snbb 10Mbps myślenie biorąc plan mio ..
Reply
#5

Używam $ 23 / mth do 10Mbps . Jak na razie dobrze , ale umowa trwała tylko rok , po którym będzie trzeba zadzwonić i poprosić o tej specjalnej oferty ponownie.
Reply
#6

cześć Singnet daje mi ponownej umowy 15Mbps @ S $ 49.90 , 2-letni kontrakt . Mój obecny kontrakt ( 10Mbps ) kończy się w przyszłym miesiącu. Ja jeszcze nic nie zrobił . Sprawdzę stsrhub Max -line, są one oferują S 56,80 $ do 50Mbps , 2-letni kontrakt Co SHLD zrobić? Lubię Singtel ADSL od wielu lat i muszę przyznać, że jestem trochę obaw , aby przejść do szerokopasmowego kablowego. Jakakolwiek rada? pion
Reply
#7

Casper napisał: e) 1.5Mbps moile Szerokopasmowy ... ale to jest bezużyteczny, ponieważ nie mam modem USB. Jeśli masz smartfona to 1.5Mbps szerokopasmowego jest bardzo przydatna . Teraz około 200 $ dostaje całkiem przyzwoity smartphone .
Reply
#8

bobaccord napisał: cześć Singnet daje mi ponownej umowy 15Mbps @ S $ 49.90 , 2-letni kontrakt . Mój obecny kontrakt ( 10Mbps ) kończy się w przyszłym miesiącu. Ja jeszcze nic nie zrobił . Sprawdzę stsrhub Max -line, są one oferują S 56,80 $ do 50Mbps , 2-letni kontrakt Co SHLD zrobić? Lubię Singtel ADSL od wielu lat i muszę przyznać, że jestem trochę obaw , aby przejść do szerokopasmowego kablowego. Jakakolwiek rada? pion Sądzę trzymać się ADSL
Reply
#9

Równie dobrze może czekać na koncert SITEX aby sprawdzić, czy istnieje lepsza oferta dla Ciebie.
Reply
#10

Ktoś próbował ostatnio zadzwonić Singtel i zapytać, czy mają "specjalne" ofertę i grożą skakać statku ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)