Porozmawiajmy o AC5300s
#1

Na razie mamy dla ASUS RT- AC5300 i X8 Netgear Nighthawk . Następnie niedawno Linksys ogłosił swój jeden, EA9500 na CES . Co myślicie o tych routerów ?   Zacznę od tego, że uważam, że to ciekawe, że Linksys zdecydował się zadzwonić przysługującego AC5400 . Patrzyłem na liczbach, ale są takie same. Chyba że czegoś mi brakuje .
Reply
#2

Wszyscy korzystają z tego samego chipsetu Broadcom wysyłane z ziemi opływającej w mleko i miód użyciu GADŻETU
Reply
#3

Istnieje również DLINK 895L . Właściwie im zastanawiasz się, czy wszystkie te Router band tri naprawdę coś zmienić , jeśli chodzi o szybkość i zasięg obszarów ich 4x4 wysyłać / odbierać anteny i mu- MIMO ? Myśląc o uaktualnieniu do 1 z tym w następnym itfair ale nadal nie przekonać , czy będzie to stanowić istotny impuls. Im przy użyciu planu włókien 1Gbps Sh z dlink 868L Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#4

Teoretycznie istnieje pewnością wydaje się być duża różnica prędkości , skoro te producenci chluby prędkości transferu 1Gbps , nawet w paśmie 2,4 GHz . Kwestie stabilności i zakłóceń na bok, to już tak szybko jak kable LAN , zakładając, że jest to kabel Cat- 5e . Wąskim gardłem będzie tu plany internetowych , które masz . Jeśli chodzi o stabilność i zasięg , chciałbym wiedzieć, jak również w przypadku większych prędkości będzie ich dotyczyć . Jeśli nie, to będą to czynniki , które wyznaczają te routery siebie.
Reply
#5

Liczby są tylko numery .. tak jak wielu z nas ma zdobyć urządzeń z odpowiednimi odbiornikami WiFi / adaptery kart bezprzewodowych w celu osiągnięcia tych prędkościach @ . @
Reply
#6

IknowMystuff napisał: Jeśli chodzi o stabilność i zasięg , chciałbym wiedzieć, jak również w przypadku większych prędkości będzie ich dotyczyć . Jeśli nie, to będą to czynniki , które wyznaczają te routery siebie. Jeśli używasz tego samego chipsetu , to nie anteny będą decydować o tym, co jest bardziej stabilny? Będę nadal trzymać się kabli , aż jedna bezprzewodowa dzień jakoś szybsze i bardziej stabilne niż przewodowy .
Reply
#7

Haha chce walczyć może można użyć stabilność i zasięg jako podstawa ponieważ routery są ard , że klasy ac ..
Reply
#8

wkweewee napisał: Liczby są tylko numery .. tak jak wielu z nas ma zdobyć urządzeń z odpowiednimi odbiornikami WiFi / adaptery kart bezprzewodowych w celu osiągnięcia tych prędkościach @ . @ Tak, tylko, że numery są numery . Wykorzystanie pełnego potencjału teoretycznego tych routerów nie będzie łatwe - albo za niskie - i nie są na tyle urządzenia MU- MIMO zdolne klienta wokół , aby była ona jeszcze do głównego nurtu . Więc mamy są liczbami się bawić z . Chyba że ktoś już dokonał skoku oraz dostosowania tech ? Jeśli ktoś ma , dzielenie się przeżyciami umysł ?
Reply
#9

Tak słyszałem ostatnio, że Linksys opóźnia rozpoczęcie EA9500 , ponieważ są problemy z niektórymi chipsetami Broadcom . Czy ktoś może to potwierdzić?
Reply
#10

IknowMystuff napisał: Tak, tylko, że numery są numery . Wykorzystanie pełnego potencjału teoretycznego tych routerów nie będzie łatwe - albo za niskie - i nie są na tyle urządzenia MU- MIMO zdolne klienta wokół , aby była ona jeszcze do głównego nurtu . Więc mamy są liczbami się bawić z . Chyba że ktoś już dokonał skoku oraz dostosowania tech ? Jeśli ktoś ma , dzielenie się przeżyciami umysł ? Zgadzam się niewystarczające MU- MIMO urządzeniami obsługującymi jeszcze ale potem znowu AC5300 będzie dobre dla przyszłości ... słyszał o technologię AD nadchodzi też, ale myślę, że może w przyszłym roku lub tak ? Ostatecznie mój wybór routera zależy od marki (niezawodność ) , funkcje / cechy (wiele funkcji / cechy to cos dobre), cenie. Nie będę chciał zapłacić wyższą cenę za routerem bzdura . Tak więc przez większość czasu , jego walka pomiędzy czy muszę , że wiele funkcji i zapłacić premię dla tych funkcji, które nie mogą jeszcze korzystać.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)