Gdzie można dostać tanie CAT5e / 6 kabli w Singapurze ?
#1

Cześć,   Zamierzam położyć kable Ethernet z mojej sali (gdzie znajduje się router ) do pomieszczeń w moim domu. Ile za metr zrobić tani, ale przyzwoity Cat5e / 6 kabli koszty?   Chciałbym również wiedzieć, średnie ceny , co następuje:   1. Narzędzie do zaciskania 2. splicer kablowa 3. RJ - 45 głowice przyłączeniowe 4. RJ - 45 Płyta czołowa   Dziękuję Ci
Reply
#2

to sprawdzić w Sim Lim goosemoose napisał: Cześć, Zamierzam położyć kable Ethernet z mojej sali (gdzie znajduje się router ) do pomieszczeń w moim domu. Ile za metr zrobić tani, ale przyzwoity Cat5e / 6 kabli koszty? Chciałbym również wiedzieć, średnie ceny , co następuje: 1. Narzędzie do zaciskania 2. splicer kablowa 3. RJ - 45 głowice przyłączeniowe 4. RJ - 45 Płyta czołowa Dziękuję Ci
Reply
#3

Sim Lim wieżę , Można spróbować cenę wywoławczą z davjones (piwnica )
Reply
#4

Ppl zapytać na forum u wszystkich pokonać cel prosząc ppl zapytać gdzie indziej. Lolx
Reply
#5

goosemoose napisał: Cześć, Zamierzam położyć kable Ethernet z mojej sali (gdzie znajduje się router) do pomieszczeń w moim domu. Ile za metr zrobić tani, ale przyzwoity Cat5e / 6 kabli koszty? Chciałbym również wiedzieć, średnie ceny, co następuje: 1. Narzędzie do zaciskania 2. splicer kablowa 3. RJ-45 głowice przyłączeniowe 4. RJ-45 Płyta czołowa Dziękuję Ci Tak, Sim Lim Tower jest to miejsce do odwiedzenia. Oto przewodnik, który mam od jakichś tam sklepu. 1) RJ45 Praska - przedział cenowy $ 20 + 2) splicer kablowa - Oszczędzaj pieniądze, należy użyć noża papieru. 3) wtyk RJ45 - o $ +0,20 +/- każdego 4) Płyta RJ45 twarzy - zakres $ 3,50 5,00 $ Kabel Cat5e - zależy, jak długo trzeba, 1 opakowanie jest około 1000ft (ok 305m) kosztuje od 120 $ do 140 $. (Belden jest około 140 $, lokalna marka jest około 120 $). Jeśli kupujesz luźne długość, niektóre sklepie za około $ 0,80 $ 1 / m. Jeśli okablowanie korytarzem do swojego pokoju, dlaczego trzeba wtyczkę RJ45 & narzędzie zaciskowe? Jestem w myśli jesteś SHLD być chce zakończyć kabel Cat5e użyciem 2 szt RJ45 czołowej zarówno na koniec. Możesz zainwestować odpowiedniego narzędzia, aby wstawić kabel cat5e do złącza płyty czołowej, która kosztuje około 5,00 $. Nie wiesz, co to narzędzie jest zadzwonić, sprawdzić w sklepie, że będzie zakup płyty czołowej. Powinny one nieść prostego narzędzia. Wszystkiego najlepszego
Reply
#6

keltang napisał: Tak, Sim Lim Tower jest to miejsce do odwiedzenia . Oto przewodnik, który mam od jakichś tam sklepu. możemy znaleźć te w żadnym innym sklepie spożywczym , a nie zawsze trzeba iść do Sim Lim Wieża / kwadrat ? Przez innym sklepie spożywczym mam na myśli te można znaleźć w większości obszaru; Challenger ; itp... Mogę kupić zaciskania narzędzia na Qoo10 (od bizgram ), ale korek / head to nigdzie nie było widać ...
Reply
#7

IG MARKETING $ 115 Schneider cat6 305m Narzędzia po prostu pójść na najwyższym piętrze SLT kai ching lub Kelantan pasa . Draka 140 IIRC Narzędzia tanie i dobre przejdź DealExtreme
Reply
#8

Ya może nie potrzebujesz narzędzia do zaciskania jeśli stosując płytki twarzy. Ya wystarczy tani poncz w narzędzia jak $ 2 lub czegoś. Dla kabli krosowych , można po prostu gotowe nich.
Reply
#9

HijackThis wątek do zadawania .. Ile 20m Cat 5e Kabel płaski koszt ok ?
Reply
#10

SkyFlux napisał: HijackThis wątek do zadawania .. Ile 20m Cat 5e Kabel płaski koszt ok ? na 20m nie pojadę do kabla płaskiego .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)