[ HELP] Mio Mio TV & Voice Asus RT- N66U & Aztech 7003
#1

Jestem obecnie na planie 100Mbps i zamierzają dokonać aktualizacji do 500Mbps . Czy mogę wiedzieć, jak mogę iść o łączenie tych 2 routery , jeśli chcę używać zarówno MioTV i MioVoice ? Obecnie jestem tylko przy użyciu router RT- N66U ( Miotv do portu 4 ), a nie mam jeszcze Digital Voice .   Obecna konfiguracja :   ONT | RT- N66U | | - Port 4 - okno Ustawienia > mioTV   Miotv & MioVoice konfiguracji :   ONT | RT- N66U | - 4-portowy -> MioTV setupbox | - Port 3 -> Aztech 7003 -> mioVoice   Może pracować ta konfiguracja ?
Reply
#2

Moja MioVoice jest podłączony do ZTE ONT .
Reply
#3

thiamhui napisał: Moja MioVoice jest podłączony do ZTE ONT . hmm co masz na myśli ? jak tam cała konfiguracja podoba ?
Reply
#4

JustZoning napisał: hmm co masz na myśli ? jak tam cała konfiguracja podoba ? ONT --Phone1 -> MioVoice | ----- LAN1 ----> Aztech 7003
Reply
#5

thiamhui napisał: ONT --Phone1 -> MioVoice | ----- LAN1 ----> Aztech 7003 Oh .. więc mogę po prostu podłączyć dowolny telefon z wtyczką RJ11 bezpośrednio do ONT lub będzie modem ( 2Wire ) pomiędzy?
Reply
#6

JustZoning napisał: Oh .. więc mogę po prostu podłączyć dowolny telefon z wtyczką RJ11 bezpośrednio do ONT lub będzie modem ( 2Wire ) pomiędzy? Używam koloru czarnego ZTE ONT . Mój telefon jest podłączony bezpośrednio do niego.
Reply
#7

Czarny lub biały, kabel telefoniczny (RJ11 ) zostanie podłączony do portu głosowego ONT .
Reply
#8

JustZoning napisał: Oh .. więc mogę po prostu podłączyć dowolny telefon z wtyczką RJ11 bezpośrednio do ONT lub będzie modem ( 2Wire ) pomiędzy? W przypadku nowych instalacji , SingTel zmieniła sposób podłączenia mio Voice. Wcześniej mio głosowa jest skonfigurowana , logując się do bramy mieszkaniowej , czyli routera , korzystając z numeru telefonu i hasło 8 -cyfrowy . Teraz przepisy Singtel mio Voice na samej ONT . ONT ma dwa porty RJ - 11 telefonów . Nawet jeśli router Aztech zapewniają ma mio głosowe wbudowane, nie jest on wykorzystywany . Powiedziano mi, że muszę mieć zastosowanie do SingTel przenieść mio Voice do bramy mieszkalnej . Czy ktoś może potwierdzić, czy SingTel przystąpią do takiego wniosku ? Jest bardziej elastyczna mieć mio głosem na RG . Podczas podróży , można użyć klienta SIP w telefonie komórkowym i nadal mają wiele Singapurze.
Reply
#9

Eh brzmi użyteczne. Jak używać klienta SIP ?
Reply
#10

WWE_Fan napisał: Eh brzmi użyteczne. Jak używać klienta SIP ? Wystarczy spojrzeć na dobry klient SIP w sklepie Play. Używam Linphone . Dla użytkownika , wprowadź numer Mio Voice . Na hasło , szukać pierwszej litery się pojawić przy stosowane do Mio Voice. Na domenie wprowadź voip.singtel.com .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)