Homeplug Doradztwo Potrzebny
#1

Czekam na użyciu HomePlug obecnie patrząc na Aztech HL110EW 2 -portowy Wireless-N Extender.   Czy mam prawo powiedzieć, że mogę zrobić zarówno połączenia Ethernet do komputera i transmisji / przedłużyć sieć Wireless- N z moim routerem do moich laptopów / telefonów jednocześnie?   Jestem na Starhub Szerokopasmowy kabel jeśli to czyni żadnej różnicy.   Wszelkie porady na temat innych marek dla Homeplug ? Czy Aztech wiarygodne?
Reply
#2

the- alchemik napisał: Czekam na użyciu HomePlug obecnie patrząc na Aztech HL110EW 2 -portowy Wireless-N Extender. Czy mam prawo powiedzieć, że mogę zrobić zarówno połączenia Ethernet do komputera i transmisji / przedłużyć sieć Wireless- N z moim routerem do moich laptopów / telefonów jednocześnie? Jestem na Starhub Szerokopasmowy kabel jeśli to czyni żadnej różnicy. Wszelkie porady na temat innych marek dla Homeplug ? Czy Aztech wiarygodne? Transmisja będzie z Wireless N Extender , działa jako oddzielny routera ... I tak można zrobić wszystkie te, które wspomniano powyżej ... Aztech jest bardzo popularne, większość tutejszych forumers go używać .. Albo to, albo TP-Link ...
Reply
#3

Czy to oznacza , że nie będzie 2 transmisje ? 1 z routera na dole i 1 z przedłużacza ? Jest to ważne , że na dole otrzymuje również sygnał , ponieważ istnieją urządzenia , które zależą od tego jednak ...
Reply
#4

Ktokolwiek? 10char
Reply
#5

the- alchemik napisał: Czy to oznacza , że nie będzie 2 transmisje ? 1 z routera na dole i 1 z przedłużacza ? Jest to ważne , że na dole otrzymuje również sygnał , ponieważ istnieją urządzenia , które zależą od tego jednak ... tak oczywiście u uzyskać różne audycje .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)