$ 1K New Brand Name PC z Win 10
#1

$ 1K New Brand Name PC z Win 10
Reply
#2

Err nowiutki wygrać 10 tylko 30 dolców od reddit ? Wysyłane z LGE LG- D855 używając GAGT
Reply
#3

Woleliby u można rozważyć Dell.
Reply
#4

Myślę Aftershock oferuje kilka opcji . Ale kosztuje więcej niż 1k
Reply
#5

ashburn15 napisał: ... Obecny system nie wielki, ale rzeczy do uwaga : 1 ) 2x 1TB SATA + 1 3TB Zewnętrzne dyski zostaną ponownie wykorzystane do nowego systemu ... Jak zainstalować dysk SATA ? jak wiadomo, gdy sprawa otwarta, gwarancja nieważne .. najlepsze jest to DIY trasy .. można zainstalować SSD aż chcesz .. masz doświadczenie , wystarczy uaktualnić siebie trochę więcej ..
Reply
#6

Po przejściu DIY nie ma odwrotu. Za to, co chcesz zrobić , cna być wykonane z $ 600-700 co najwyżej , myślę
Reply
#7

intrance napisał: Jak zainstalować dysk SATA ? jak wiadomo, gdy sprawa otwarta, gwarancja nieważne .. najlepsze jest to DIY trasy .. można zainstalować SSD aż chcesz .. masz doświadczenie , wystarczy uaktualnić siebie trochę więcej .. To świetny punkt w rzeczywistości , ale nie jestem zainteresowany gwarancją. W każdym razie ja może po prostu zdecydować się na DIY. Jak wspomniano trzeba przeczytać sobie i powinno być łatwiej znaleźć informacje w dzisiejszych czasach. Nie w pośpiechu i jej więcej zabawy i tak. I przynajmniej będę wiedział, co jest pod maską. Dzięki chłopaki.
Reply
#8

Zaoszczędzić pieniądze . Scout na części w SLS . Można przerobić komputer z zaledwie $ 500 warto z SSD. Nie rozumiem, dlaczego trzeba poświęcić na uzyskanie markowy komputer OEM. nie mając w scenie przez 7 lat ma różnicy do daty. Jeśli można naprawić swój własny PC, ponieważ wtedy. Ja nie mogę zrozumieć, dlaczego teraz . Nie mając czasu na zwiad na części tylko jeden dzień swojego czasu isnt wymówki albo. Bo rzeczywiście można zadać pc motywy zrobić zespół dla Ciebie i zebrać w ciągu tego samego dnia .
Reply
#9

U można spytać Fortran .. Montaż + dostawa do domu
Reply
#10

CPU + MB : Intel Core i3-4160 + ASUS Trooper B85 @ $ 290 (Motywy PC ) RAM: Kingston ValueRAM DDR3L -1600 CL11 8GB @ $ 44 + 3 * SSD : Zotac T500 240GB SSD @ $ 68 + 3 ^ Zasilacz : FSP Hexa + 450W [ 80 Plus ] @ $ 49 + 2 " CASE : Corsair Carbide 100R @ $ 70+ 8` System operacyjny: Microsoft Windows Key 8 Professional 64 - bitowy produkt [ OEM ] @ 30 $ ( Reddit ) Upgrade za darmo dla systemu Windows 10 za pośrednictwem bezpłatnego systemu Windows 8.1 update. Razem: 567 $ Kup innych przed Lazada Singapurze. Wszystkie ceny Lazada włącznie z kosztami przesyłki * Cena po Lazada App WOWAPP5 $ 5 na min 20 $ kod wydatków ^ Cena po Lazada App SAFRANEW $ 15 off min 60 $ kod wydatków (dla nowych klientów ) Użyj tego przed jakimkolwiek innym kodem , aby zapobiec unieważnienie "Cena po Lazada App SAFRAYAY $ 10 na min 60 $ kod wydatków ` Cena po Lazada App PRESTIGEYAY $ 10 na $ 70 min kodu wydatków
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)