Dlaczego otrzymuję ten losowy wysoki ping ???? [PILNY]
#1

Cześć ludzie. Tak oto historia. I losowo skok do września jak 1k ping dla rozpiętości 5-30 minut w czasie jak 5 razy dziennie , nawet o 1:30 rano. Kiedy się te kolce Zauważyłem, że moja prędkość internetu jest w 100 % w porządku, a także nikt inny nie używa swoich urządzeń sieciowych i sprawdzić swoje procesy i nic nie robi mój ping kolec takiego. Pobiegłem kilka razy speedtest gdy tak się dzieje i SpeedTest wyjdzie z normalnymi wynikami też. Wiem, że jej nie moje urządzenie jako kolce ping na moich innych urządzeń, takich jak mój ipad też. Więc w zasadzie Dostaję te losowe 1-2k ping o rozpiętości 20-30 minut , podczas gdy nikt nie jest pobierania lub przesyłania . Nie sądzę, żeby jego zatłoczenia na moim osiedlu , ponieważ dzieje się obok 12am również. Czy może to być problem modemu ? Bo to kiedyś nie stanie jak 4-5 miesiące temu.
Reply
#2

Kiedy to się dzieje , należy uruchomić traceroute gdzieś jak google.com (Google traceroute jeśli nie wiesz ) - rozkłada się chmiel indywidualnie więc powinien być w stanie pokazać, gdzie jest problem w biegu - wewnętrznie ze swojego dom z ISP lub z ISP do szerszego internecie na przykład.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)