Co zrobić ze starymi , ale użytecznych części komputera?
#1

Szukam porady od Bros tutaj .. Mam kilka starych , ale użytecznych części komputerowe , które muszę się pozbyć ... jak 5 przypadkach ( 1 wysokiej klasy jeden ), karty dźwiękowej , p55 płyta główna z procesorem i7 baranów , etc ...   Jestem zbyt bz sprzedawać na carousell ale wyrzucić również sayang , jest tam jakiś gdzie mogę podarować ?
Reply
#2

Jestem pewien, że ktoś tu będzie szczęśliwy , aby odebrać od ciebie , ponieważ jest za darmo .
Reply
#3

Oczywiście, można oddać do mnie Ale z całą powagą , nie będzie z pewnością ludzie bardziej niż chętni, aby je zdjąć swoje ręce i sprzedawać je do szczęśliwego wartości poszukująca kto będzie zrobić dobry użytek z nich ponownie.
Reply
#4

ya mi to nie przeszkadza , naprawdę wolny jeden .. ale działa, czy nie tak naprawdę nie ma czasu , aby przetestować , ale ostatnio sprawdzane pracował LA. ktoś chętni kontakt pls ! Jeśli nie wyrzucić moje serce także ból. dostał 3/4 w Silverstone FT- 02 (brak części, ale obudowa jest nienaruszona ) + 3 lub 4 inne korpusy ( 1 x Lancool a reszta zapomniałem co marka Liao ) dostał i7-860 , barany , PSU (ale myślę, że niebezpieczne jest używanie takiego starego zasilacza Liao , ale istnieją corsair , Antec ) dostał Phenom II x3 9xx (nie pamiętam ) dostał asus Xonar PCIe karty dźwiękowej mam napęd DVD + całe mnóstwo innych rzeczy Ale szukam kogoś do podjęcia wszelkich przy 1 strzale bez wątpienia ...
Reply
#5

mój sąsiad piętro chcą lehhh ... ale gdybym im pomóc ... to muszę ponosić koszty części do zakończenia budować z powrotem do stanu używalności
Reply
#6

Krab . napisał: mój sąsiad piętro chcą lehhh ... ale gdybym im pomóc ... to muszę ponosić koszty części do zakończenia budować z powrotem do stanu używalności jak ten następnie Boh hua dla u ..
Reply
#7

Jeśli wolnego jednym , pewnie dostał wiele Sinkies Gian png kolejce jeden.
Reply
#8

Miracleman napisał: Szukam porady od Bros tutaj .. Mam kilka starych , ale użytecznych części komputerowe , które muszę się pozbyć ... jak 5 przypadkach ( 1 wysokiej klasy jeden ), karty dźwiękowej , p55 płyta główna z procesorem i7 baranów , etc ... Jestem zbyt bz sprzedawać na carousell ale wyrzucić również sayang , jest tam jakiś gdzie mogę podarować ? baranów całkiem pewien, że można wspomóc bunnypangsai , on docenią dodatkową liczbę zakładek Chrome może wystrzelić w górę.
Reply
#9

Miracleman napisał: ya mi to nie przeszkadza , naprawdę wolny jeden .. ale działa, czy nie tak naprawdę nie ma czasu , aby przetestować , ale ostatnio sprawdzane pracował LA. ktoś chętni kontakt pls ! Jeśli nie wyrzucić moje serce także ból. dostał 3/4 w Silverstone FT- 02 (brak części, ale obudowa jest nienaruszona ) + 3 lub 4 inne korpusy ( 1 x Lancool a reszta zapomniałem co marka Liao ) dostał i7-860 , barany , PSU (ale myślę, że niebezpieczne jest używanie takiego starego zasilacza Liao , ale istnieją corsair , Antec ) dostał Phenom II x3 9xx (nie pamiętam ) dostał asus Xonar PCIe karty dźwiękowej mam napęd DVD + całe mnóstwo innych rzeczy Ale szukam kogoś do podjęcia wszelkich przy 1 strzale bez wątpienia ... Poza FT- 02 , reszta obudowy mają niewielką wartość. Twoje rzeczy można sprzedać za co najmniej 100 dolarów . RAM DDR3 powinny być , prawdopodobnie moduły 2GB . Wasted rzucać .....
Reply
#10

W przypadku gdy ktoś jest zainteresowany , FT- 02 to $ 300 do $ 400 nowych .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)