Budżet pc gaming build ( $ 1k ~ $ 1.2k )
#1

Hi Masters   Dziękujemy za uwagi / zalecenia na moim $ 1k ~ $ 1.2k pc gaming kompilacji.   Rozegrają Dota2 Battlefield 1 i może kilka tytułów AAA. Nie spodziewa się grać wszystko na ultra . Mój monitor jest tylko 60Hz 1080p , więc uważam, że GTX 1060 / RX480 jest więcej niż wystarczająco .   PC będzie stał na podłodze , wolą mieć nieco mniejszą budować, być może mATX .   Mam już RAM , SSD i HDD i wszystkie urządzenia peryferyjne (oprócz głośnika)   Grafika: Palit Podwójny GTX1060 ~ $ 380 ( ostatni raz Sprawdziłem lazada ) Mobo + CPU: Asrock Z170 Pro 4 + Intel 6500 ~ $ 511 ( fuwell ) ( NEED Zalecenie ) PSU Gold 550W ( NEED Zalecenie ) Obudowa : Fractal Design R5 (wciąż decydując ) Cooler : Coolermaster HyperEvo ~ 40 $ Głośnik : ( potrzebny jest porządny głośnik ) RAM: Corsair Vengeance 3000MHz 16GB (własność ) SSD : 128GB Samsung (własność ) HDD : WD Caviar Black 1GB (własność ) Adapter WiFi: Rosewill 300Mbps (własność )   Dzięki!
Reply
#2

takie dziwne u właścicielem pamięć DDR4 , ale są u zmieniając inny procesor i mobo ? lub u prepurchased go wcześniej , ale wykorzystanie cant w poprzednim systemie?
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: takie dziwne u właścicielem pamięć DDR4 , ale są u zmieniając inny procesor i mobo ? lub u prepurchased go wcześniej , ale wykorzystanie cant w poprzednim systemie? I zostały planuje , aby ten nowy komputer od 2/3 miesięcy temu, ale był dość zapchana w pracy. Mój przyjaciel był w USA to tak kupiłem RAM i wysyła go do swojego miejsca . Chciałem uzyskać RX480 , ale postanowił poczekać na GTX1060 . Teraz, gdy mam więcej czasu , mam zamiar , aby to zrobić jak najszybciej .
Reply
#4

$ 380 za dużo dla tej karty graficznej ...... poprzednia ktoś wątku powiedział po kupon przesunąć go w dół do $ 328 ... ale nie wiem dostępne w cenie już Można rozważyć USD $ 200 ( sing $ 276) ZOTAC 1060 3GB na Amazon USA .... to obniżyć wersja 1060 o 10 % wolniej niż rzeczywisty 1060 6GB co najmniej zużycie energii jest lepsze niż 480 3GB powinien być wystarczający do gier dzisiejszych 1080p .... Nie wiem przyszłość
Reply
#5

Ponieważ nie kupił mobo , lepiej upewnić się sprawdzić w Internecie mobo zamierzasz kupić jest kompatybilny do barana lub not.and dlaczego dostać płytę Z. bez chipa k ? Wszelkie guru mogą dzielić tę zaletę, że jest? Off topic abit , by Sim Lim sklep mi pomóc w montażu , jeśli mogę dostać mój GPU na zewnątrz, ale kupić wszystko inne ze sklepu chociaż.
Reply
#6

PSU i chłodniejsze dostać od Amazon EVGA p2 + Coolermaster 212evo moim zdaniem $ 511 dla tej płyty głównej i procesora .... wydaje się wysoka
Reply
#7

Gorąco polecam Superflower 550W Gold..tier 1 PSU ( EVGA G2 używa tych)
Reply
#8

lifeishard napisał: Ponieważ nie kupił mobo , lepiej upewnić się sprawdzić w Internecie mobo zamierzasz kupić jest kompatybilny do barana lub not.and dlaczego dostać płytę Z. bez chipa k ? Wszelkie guru mogą dzielić tę zaletę, że jest? Off topic abit , by Sim Lim sklep mi pomóc w montażu , jeśli mogę dostać mój GPU na zewnątrz, ale kupić wszystko inne ze sklepu chociaż. Yup do tego barana jest on coraz lepszy z oo pokładzie pogodę ale jeśli chce OC czy to do niego. Ale są u montażu całego komputera lub po prostu poprosić ich, aby zainstalować GPU ? Jeśli cała PC , tak nadal są w porządku, ale jeśli tylko GPU , u są lepiej instalowania siebie pls
Reply
#9

lifeishard napisał: Ponieważ nie kupił mobo, lepiej upewnić się sprawdzić w Internecie mobo zamierzasz kupić jest kompatybilny do barana lub not.and dlaczego dostać płytę Z. bez chipa k? Wszelkie guru mogą dzielić tę zaletę, że jest? Off topic abit, by Sim Lim sklep mi pomóc w montażu, jeśli mogę dostać mój GPU na zewnątrz, ale kupić wszystko inne ze sklepu chociaż. ZrE0_Cha0s napisał: Yup do tego barana jest on coraz lepszy z oo pokładzie pogodę ale jeśli chce OC czy to do niego. Ale są u montażu całego komputera lub po prostu poprosić ich, aby zainstalować GPU? Jeśli cała PC, tak nadal są w porządku, ale jeśli tylko GPU, u są lepiej instalowania siebie pls Yea Dostaję płytę Z do podkręcania pamięci RAM i CPU. Miałem na myśli 6600k. CPU i Mobo kombi tu jest cholernie drogie w porównaniu do Amazonii. ale nie sądzę, aby statki Amazon SG na mobo. Czy obecna konfiguracja overkill dla 1080p ustawieniach ultra? mogę uaktualnić mojego monitora w przyszłości, ale prawdopodobnie nie w kolejnym 1 roku.
Reply
#10

fullhouse15 napisał: Yea Dostaję płytę Z do podkręcania pamięci RAM i CPU . Miałem na myśli 6600k . CPU i Mobo kombi tu jest cholernie drogie w porównaniu do Amazonii. ale nie sądzę , aby statki Amazon SG na mobo . Czy obecna konfiguracja overkill dla 1080p ustawieniach ultra ? mogę uaktualnić mojego monitora w przyszłości, ale prawdopodobnie nie w kolejnym 1 roku. również dla CPU i mobo u można rozważyć popychając go do spedytora na statek dla u. (Amazon statki do spedytora i spedytora wysłać SG , swoje miejsce ) nah i dun sądzę cos jeśli u zagrał kilka zależnych gry CPU to daje u lepszych fps. ale jeśli u zamiar 4k lub 1440p grzywny dostać 1070 GTX .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)