Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

pomóc : brak wifi , ale chcesz podłączyć do komputera bezprzewodowo RJ45   każdy taki gadżet do podłączenia   rj45 gniazdko do mojego komputera bezprzewodowo bez użycia wifi   jak para rj45 do komputera     dzięki
Reply
#2

również tutaj, nie takiego gadżetu ARD , że może to zrobić ... W każdym razie , dlaczego nie po prostu kupić nowy adapter WiFi lub karty PCI-E ?
Reply
#3

Chcesz bezprzewodowej , ale nie chce wifi i musi używać RJ45. Czy to jest to, czego chcesz?
Reply
#4

Tak jest. Wcześniej Singtel używał mostu bezprzewodowego Ruckus to zrobić. Można też zmodyfikować stary router , aby to zrobić .
Reply
#5

Lub, jeśli gniazdo RJ45 jest blisko PowerPoint , a następnie można użyć również HomePlug .
Reply
#6

Nie mam pojęcia , co chcesz. Homeplug ? Potrzebujesz 2 homeplugs w punkcie 2 ( router / punkt internetowy oraz na komputerze) .
Reply
#7

alamakazim napisał: ... Chcesz podłączyć do komputera bezprzewodowo RJ45 rj45 gniazdko do mojego komputera bezprzewodowo bez użycia wifi Umysł dmuchane --------- TS , jeśli poważne, można wymienić wszystkie urządzenia istniejące Sieci, model routera , itp i swój subskrybowany planu internetu ?
Reply
#8

alamakazim napisał: pomóc : brak wifi , ale chcesz podłączyć do komputera bezprzewodowo RJ45 każdy taki gadżet do podłączenia rj45 gniazdko do mojego komputera bezprzewodowo bez użycia wifi jak para rj45 do komputera dzięki LOL ... Ma wifi , ale chce podłączyć bezprzewodową Bluetooth .... brzmi jak tylko .. Ale i tak nikt nie wie, co u próbują zrobić tutaj .
Reply
#9

MAGIX napisał: LOL ... Ma wifi , ale chce podłączyć bezprzewodową Bluetooth .... brzmi jak tylko .. Ale i tak nikt nie wie, co u próbują zrobić tutaj . znalazł bluetooth ... wow US $ 500 jest most od portu RJ45 do komputera ... bez użycia wifi i kabel u wszystkich zrozumieć , bo ... u wszystkich użyć kabel lub wifi ... bardzo prosty ale jeśli u dont używać wifi i kabel sieci LAN , co będzie u użyć , jeśli były, aby podłączyć komputer do routera bez użycia kabla LAN ( lub jakiegokolwiek kabla ... wiem, że jest optyczny) i wifi szybkość i bezpieczeństwo nie jest problemem ... żeby złapać trochę mały dane Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

heksanol napisał: Lub, jeśli gniazdo RJ45 jest blisko PowerPoint , a następnie można użyć również HomePlug . możliwe ... Mam nadzieję, że homeplugs może powiązać w moim skomplikowanym okablowaniem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)