Dobry Cat 6 kablowe
#1

Można polecić która marka jest wiarygodne? Trzeba przenieść moją nową Singnet Fibre Aztech DSL7002GRV od wewnątrz mojej konsoli telewizora do innych lokalizacji w celu zmniejszenia strat sygnału .   wymagane jest łączne 06pcs .   Dzięki !!!
Reply
#2

AMP , 3M lub Belden wybrać odpowiednią opcję . I nie dostać kabli płaskich .
Reply
#3

Może pójść SLS lub SLT aby te kable, które u można zamówić w dowolnej długości , czego potrzebujesz. Następnie będą one pierwszymi kable i testowanie go dla Ciebie. tanie i dobre .
Reply
#4

Co jest źle z kabli płaskich ?
Reply
#5

Płaskie kable nie są w stanie wyeliminować przesłuchy , która jest niezbędna w wyższych przepustowości aplikacji , aby zminimalizować straty pakietów i tłumienia . Płaskie przewody nie powinny być oznakowane zgodnie z jakiegokolwiek wzorca na opakowaniu właśnie z tego , więc nie dajcie się zwieść tym, co ludzie ci powiedzieć , bo .
Reply
#6

zgadza się , moja prędkość ograniczona do <100 , przy użyciu Płaski kotów 6 przewód. po zmianie na kabel Belden cat 6 Oczywiście, jeśli używasz 100M planu , to chyba może być ok , aby uzyskać płaski kabel . negativzero napisał: Płaskie kable nie są w stanie wyeliminować przesłuchy , która jest niezbędna w wyższych przepustowości aplikacji , aby zminimalizować straty pakietów i tłumienia . Płaskie przewody nie powinny być oznakowane zgodnie z jakiegokolwiek wzorca na opakowaniu właśnie z tego , więc nie dajcie się zwieść tym, co ludzie ci powiedzieć , bo .
Reply
#7

im przy pomocy kabla płaskiego też, używając włókna m1 200MB , moja prędkość pobierania n wysyłania jest gd , 200 pobieranie n 200 -300 przesyłać, cant widzi diff
Reply
#8

Używam jakąś losową marki kabel cat5e i coraz > 300Mbps . Powyżej 40m też.
Reply
#9

baiyun napisał: zgadza się , moja prędkość ograniczona do <100 , przy użyciu Płaski kotów 6 przewód. Kabel 100Base -T błędnie jako Gigabit ? Niech zgadnę ... niebieski tacy jak ci z eBay ? chaoswar napisał: im przy pomocy kabla płaskiego też, używając włókna m1 200MB , moja prędkość pobierania n wysyłania jest gd , 200 pobieranie n 200 -300 przesyłać, cant widzi diff Płaskie kable są w porządku, krótkich kabli krosowych . Staraj się nie używać ich do niczego ponad 15m. Derwent Grafit napisał: Używam jakąś losową marki kabel cat5e i coraz > 300Mbps . Powyżej 40m też. Certyfikowany Cat 5e od renomowanych producentów jest dobre dla 1Gbps do 100m . Fałszywe Cat 6 i 7 kabli Cat (większość z tych marek można znaleźć w Rojak SLS & SLT ) nie może nawet zbliżyć się do tego. Wspomniałem w innych na tym forum , że mam takie Cat 5e AMP , który jest > 2 lat życia , > 50 m długości i działa Indoor- > outdoor- > kryty. Ostatnio zrobiłem test iperf a ja wciąż się z niego z pełną prędkością .
Reply
#10

marka kabel jest atake . zapomniałem kupić , skąd już ... powinno być jednym z tych sklepów komputerowych .. elpibe10 napisał: Kabel 100Base -T błędnie jako Gigabit ? Niech zgadnę ... niebieski tacy jak ci z eBay ? Płaskie kable są w porządku, krótkich kabli krosowych . Staraj się nie używać ich do niczego ponad 15m. Certyfikowany Cat 5e od renomowanych producentów jest dobre dla 1Gbps do 100m . Fałszywe Cat 6 i 7 kabli Cat (większość z tych marek można znaleźć w Rojak SLS & SLT ) nie może nawet zbliżyć się do tego. Wspomniałem w innych na tym forum , że mam takie Cat 5e AMP , który jest > 2 lat życia , > 50 m długości i działa Indoor- > outdoor- > kryty. Ostatnio zrobiłem test iperf a ja wciąż się z niego z pełną prędkością .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)