Wifi zatrzymany w standardzie 802.11n
#1

Właśnie mój D-Link DWA- 582 z COMEX wczoraj. po zainstalowaniu go dziś rano , połączenie wifi było w protokole 802.11n zamiast ac pomimo zarówno modemu / routera i adaptera bezprzewodowego zarówno posiadający kompatybilność AC. Każda pomoc , w jaki sposób zmienić protokół 802.11ac ? czy istnieje niewielka różnica pomiędzy 2? Aktualnie używasz Aztech FG7003GRV (AC) routera z SingTel .   edit: paiseh router był FG7003GRV (AC ), a nie 7009
Reply
#2

Mogę zapytać , czy u zaktualizowaniu sterownika ? i jest tam i oprogramowanie dla DLINK ? jeśli mają być może udać znaleźć ustawienia , aby upewnić się , że wifi 5Gz AC jest włączony ?
Reply
#3

Należy zmieniać kanały i spróbuj jeszcze raz , że najprawdopodobniej ustawić go do AC
Reply
#4

localITguy napisał: Należy zmieniać kanały i spróbuj jeszcze raz , że najprawdopodobniej ustawić go do AC ok, który kanał polecacie? lub po prostu wybrać dowolny nieużywany kanał może również ?
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: Mogę zapytać , czy u zaktualizowaniu sterownika ? i jest tam i oprogramowanie dla DLINK ? jeśli mają być może udać znaleźć ustawienia , aby upewnić się , że wifi 5Gz AC jest włączony ? Nie widzę żadnego oprogramowania dla DLINK , i nie mogę znaleźć żadnych ustawień dla AC.
Reply
#6

herman1314 napisał: Nie widzę żadnego oprogramowania dla DLINK , i nie mogę znaleźć żadnych ustawień dla AC. den dlaczego ten unboxing mają ?
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: den dlaczego ten unboxing mają ? że płyta była tylko kierowcy , brak w zestawie oprogramowania.
Reply
#8

herman1314 napisał: że płyta była tylko kierowcy , brak w zestawie oprogramowania. oh ale pod Windows 10 wykrywa 5GHz z routera ?
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: oh ale pod Windows 10 wykrywa 5GHz z routera ? Ya , podłączony do 5GHz wifi , ustawienia wifi również powiedzieć 5GHz .
Reply
#10

Mój komputer wbudowany w kartę bezprzewodową obsługuje AC. Używam tego. Okna mówi podłączony przez N. I coraz prędkością n . 300Mbps Nigdy nie zrozumieć, jak działa AC . Jej jak N 5GHz ale jego AC . I nie może zmusić go ustawić jako AC. Wysłany palcami. HardwareZone Forum App
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)